minimal cd den ubuntu kuran varmı?

Başlatan Jeytrov, 17 Ağustos 2015 - 17:33:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jeytrov

Minimal cd den kuruyorum yazılım seç kısmında linux secimleri vardi xubundu kubuntu fln filan birde ubuntu dekstop ve ubuntu genom desktop vardı bende 2 sini de seçtim bu ikisi farkli mi yoksa genom tema lısı fln mı?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 17 Ağustos 2015 - 18:01:58

Son gelişmeler şuan pc de gri bir ekran var xd

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 17 Ağustos 2015 - 18:04:03

Şuan genom diye birşeye giriş yapiyorum yaptim ve gri bir ekran ooo

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 17 Ağustos 2015 - 18:05:01

Giriş yap diyo yapiyorim 10 saniye sonra tekrar girid yap diyo hayret bişey

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 17 Ağustos 2015 - 18:07:25

Amanin biseyler aciliyo suan sanirim iki isletim sistemini ayni anda kurmus oldum

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 17 Ağustos 2015 - 18:07:53

Ve şok şok kasiyor

heartsmagic

Bu kadar sık ileti geçmesek? Gördüğün gibi kendiliğinden birleştiriliyor zaten.

"Minimal CD" üzerinden kurma maksadın nedir? Anladığım kadarıyla masaüstlerini tanımayacak kadar yenisin bu ortamda. Bu durumda güzelce kurup keyfini sürmek varken uğraşmanın bir anlamı yok.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Jeytrov

Usb yok şuan bende ve ubuntu sürümleri cd ye sigmiyordu minimal cd ye baktim kurulumu seciyon internetten indirerek kuruyor basit oldu ama yüksek işlemci sorunu var tüm sürümlerde

heartsmagic

Sorunlarını ayrı ayrı konuşuruz, zaten başlıkları açmaya başlamışsın. Bu başlığı kapatalım.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.