[Çözüldü] Xubuntu 15.04 için Dock önerisi

Başlatan Floki, 11 Ağustos 2015 - 18:27:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Floki

Arkadaşlar Xfce'in kendi panelini istemiyorum. Yazılım merkezinden Docky kurdum çalışmadı. CairoDock çok kasıyor. AWN sanırım 15.04 için yok. Bir dock bulamadım.
Docky kurulum sonrası çalıştırırken ki çıktı
novalgin@vivid:~$ docky
[Info  18:27:28.365] Docky version: 2.2.0 Release
[Info  18:27:28.373] Kernel version: 4.0.0.40000
[Info  18:27:28.375] CLR version: 4.0.30319.17020
[Error 18:27:28.572] [SystemService] Could not initialize power manager dbus: 'org.freedesktop.DBus.Error.MatchRuleInvalid: Unknown key "ınterface" in match rule'
[Info  18:27:28.574] [SystemService]   at org.freedesktop.DBus.IBusProxy.AddMatch (System.String rule) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at DBus.Bus.AddMatch (System.String rule) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at DBus.BusObject.ToggleSignal (System.String iface, System.String member, System.Delegate dlg, Boolean adding) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Services.SystemService+IUPowerProxy.add_Changed (System.Action value) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Services.SystemService.InitializeBattery () [0x00000] in <filename unknown>:0

Unhandled Exception:
System.Exception: org.freedesktop.DBus.Error.MatchRuleInvalid: Unknown key "ınterface" in match rule
  at org.freedesktop.DBus.IBusProxy.AddMatch (System.String rule) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at DBus.BusObject.ToggleSignal (System.String iface, System.String member, System.Delegate dlg, Boolean adding) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at org.freedesktop.DBus.IBusProxy.add_NameOwnerChanged (org.freedesktop.DBus.NameOwnerChangedHandler value) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Services.SystemService.InitializeNetwork () [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Services.SystemService.Initialize () [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Services.DockServices.Init (Boolean disableHelpers) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Docky.Main (System.String[] args) [0x00000] in <filename unknown>:0
[ERROR] FATAL UNHANDLED EXCEPTION: System.Exception: org.freedesktop.DBus.Error.MatchRuleInvalid: Unknown key "ınterface" in match rule
  at org.freedesktop.DBus.IBusProxy.AddMatch (System.String rule) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at org.freedesktop.DBus.IBusProxy.add_NameOwnerChanged (org.freedesktop.DBus.NameOwnerChangedHandler value) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Services.SystemService.InitializeNetwork () [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Services.SystemService.Initialize () [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Services.DockServices.Init (Boolean disableHelpers) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Docky.Main (System.String[] args) [0x00000] in <filename unknown>:0
novalgin@vivid:~$

mozhan

dockbarx var xfce ile mükemmel derecede uyumlu çalışıyor diye biliyorum ayrıca test ettim gerçekten güzel yalnız varsayılan temayı beğenmeyebilirsin ayarlardan bi iki oynama yaptıktan sonra beğeneceğine eminim oldukça hafif ve stabil.
When we ride on our enemies..

https://github.com/mustafaozhan

kötükurt

Alıntı yapılan: mozhan - 13 Ağustos 2015 - 12:20:04
dockbarx var xfce ile mükemmel derecede uyumlu çalışıyor diye biliyorum ayrıca test ettim gerçekten güzel yalnız varsayılan temayı beğenmeyebilirsin ayarlardan bi iki oynama yaptıktan sonra beğeneceğine eminim oldukça hafif ve *kararlı.
Ben de Dockbarx kullanıyorum, diğerlerinden daha kararlı.
"Cahil tutarlıdır kendi içinde, kötü olan yarı cahillerdir." İlber Ortaylı

Floki

Önerileriniz için teşekkürler. Dockbarx'i deneyeceğim.

heartsmagic

Docky sorunu için:
https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=32853.0

Bu başlık öneri için açıldığı ve etiketlendiği için kapatalım.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.