sub domain FileZilla kullanımı

Başlatan JD EpipHone, 02 Ağustos 2015 - 02:30:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

JD EpipHone

Web Sitemin sadece sub domain sayfasını kullanacağım ama FileZilla kullanımında sıkıntı yaşıyorum bana yardımcı olacak birisi var mı. Yarmdıma acil ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum iyi geceler.

alquirel

Subdomain için sunucunuzda hangi dizini işaretlediyseniz o dizinle işlem yapacaksınız. Normal bir domain için yapılacak işlemlerden herhangi bir farkı yok.
Ne gibi bir hata alıyorsunuz FileZilla'da?

JD EpipHone

Sunucu kullanıcı adı ve parolamı girdikten sonra hızlı bağlanın diyorum verdiği hata

Hata: Connection timed out after 20 seconds of inactivity
Hata:   Klasör listesi alınamadı

tekrar tekrar deniyorum yine aynı hatayı veriyor

alquirel

Bu hatayı vermeden önce başarılı bir bağlantı sağlanıyor mu?
Giriş bilgilerinizde bir hata olabilir mi?

JD EpipHone

Daha önceden bir hata almıyordum. Giriş bilgilerimde güncel onda bi sıkıntı yok

heartsmagic

Ben "sub domain" kısmını anlayamadım. FTP sunucuda kuruludur ve hesaplardan oluşur. İsmi, cismi bellidir yani. Olayın alt alan adı ile ilgisi yoktur yani. Ha, alt alan adı başka bir sunucuya veya ip adresine yönlendirilmiştir ve orada bir başka FTP sunucusu çalışır, bu ayrı bir mesele. Yanlış mı anlıyorum bir şeyleri?

Sunucuda panel var, sen de bir FTP hesabını alt alan dizinine yönlendirdin ve ona mı bağlanamıyorsun? Biraz daha ayrıntı lazım sanırım. Eğer böyleyse paneli biraz daha kurcalaman gerekmekte. Panel yoksa da, hangi FTP sunucusu kurulu ve ayarları nasıl yapıldı konusunu anlatmalısın.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.