[Çözüldü] Fotoğraf Kaydetme Sıkıntısı

Başlatan yavuz34, 01 Ağustos 2015 - 21:34:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yavuz34

Arkadaşlar hepinize merhaba gimp image editör de fotograf kaydetmek istiyorum file>export yapıp ardından .jpg olarak değiştiriyorum fotograf masaüstüne geliyor ancak bembayaz yada simsiyah şekilde acaba benim bilgisayarımda mı sıkıntı var yoksa yanlış mı yapıyorum . bu durumun sıkıntısı nedir acaba ? Şimiden teşekkur ederim

heartsmagic

Merhaba.

Değiştirilen medyanın kaynağı nedir? Hangi biçim yani? Ayrıca, JPG ayarlarını olduğu gibi bırakıyor musun yoksa özelleştirmelerin oluyor mu?
Ubuntu sürümün nedir?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

yavuz34

JPG genelde kaydediyorum ama siyah ekran çıkıyor psd de aynısı geçerli bir tek gif de sıkıntı olmuyor .ubuntu 14.04 lts trusty tahr sürümünü kullanıyorum hocam

Reverser

@yavuz34, kaydedilen dosyayı upload eder misin merak ettim. İmaj görüntülemek için hangi programı kullanıyorsun ?

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

natgho

Kaydederken ayarlardan siyah/beyaz vs. gibi bir ayarı değiştirmiş olabilirsiniz, kontrol ettiniz mi?
Hayır ben Windows Düşmanı Değilim,Bu Yüzden Linux Kullanmıyorum, Ben Sadece Benim Donanımımda At Koşturacaksa Bir Yazılım, her Adımını Bilme Sorumluluğunu Hisseden Bir Teknologtan Fazlası olmadığım İçin Linux Kullanıcısıyım.

yavuz34

Alıntı yapılan: natgho - 10 Ağustos 2015 - 14:07:42
Kaydederken ayarlardan siyah/beyaz vs. gibi bir ayarı değiştirmiş olabilirsiniz, kontrol ettiniz mi?

Evet hocam kontrol ettim onla ilgili değil

Pozitron

Bende de böyle bir şey oluyordu,Gimp'i bilmiyorum ama ekran görüntüsü alırken. Sonra sorunun adından kaynaklandığını öğrendim. Belki seninkininde sebebi adındandır dosyanın.
To follow the path,look to the master,follow the master,walk with the master,see through the master,become the master.

ata1

kaydederken isim vermeden bende de kaydetmiyordu son eklenti yanı . pang öncesini silip değişince düzeliyordu.

bir dene istersen

yavuz34

Alıntı yapılan: eral - 12 Ağustos 2015 - 03:45:33
kaydederken isim vermeden bende de kaydetmiyordu son eklenti yanı . pang öncesini silip değişince düzeliyordu.

bir dene istersen

hocam dedigini yaptım düzeldi .Çok teşekkür ederim herkese :)