Google Play Gazetelik

Başlatan HakanSeven12, 28 Temmuz 2015 - 00:00:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HakanSeven12

Sudo dergilerini google play uzerinden yayınlasanız nasıl olur? Hep daha kolay ulaşılır.

alquirel

Bir süredir "yeni sistem üzerinde çalışıyoruz" deyip duruyoruz ancak yeni sisteme de geçebilmiş değiliz. Malesef işler yavaş ilerlemek zorunda kalıyor. Yeni sisteme geçeceğiz inşallah. Yeni sistemde PDF şeklinde süreli bir yayınımız olmayacak. Tüm yazılar yarı blog yarı dergi tarzı oluşturacağımız sitemiz üzerinde yayınlanacak.

HakanSeven12

Ben site harici olarak google play uzerinde yayinlayip daha geniş bir kitleye dergiyi ulastirmaktan bahsetmistim isteyen indirir okur diye

Barış Can

Alıntı yapılan: Metalci MelekBen site harici olarak google play uzerinde yayinlayip daha geniş bir kitleye dergiyi ulastirmaktan bahsetmistim isteyen indirir okur diye

Cevap sunulmuş aslında:

Alıntı yapılan: alquirelYeni sistemde PDF şeklinde süreli bir yayınımız olmayacak. Tüm yazılar yarı blog yarı dergi tarzı oluşturacağımız sitemiz üzerinde yayınlanacak.

Buna ek olarak, eski sayılarımızı Gazetelik'e yönlendirebiliriz tabii, ancak bunu dergi birimi üyeleri içerisinde tartışmak gerekir.
» genelde hiçbir şey planladığım gibi gitmez.
» kişisel blog.

HakanSeven12

Hem burda hem orda paylasilabilir diye düşünüyorum :)

HakanSeven12

Bu konuda bir gelişme var mı?

ahmet_matematikci

Birazcık php birazcık da java biliyorum.  :D :D Beni de alın yeni sisteminizin geliştirme aşamasına . Yardım edeyim. Azdan az çok dan çok olsun. En azından safımız belli olsun. 8)

Mahşerde sorarlarsa ömrünü nasıla geçirdin derim "Ubuntu foruma katkı yaptım. " :))
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

heartsmagic

Alıntı yapılan: Metalci Melek - 06 Ocak 2016 - 07:54:55

Var, bir süre sonra inşallah ortaya bir şeyler çıkartacağız :) Sürekli aynı şeyi söylüyoruz ama bu sefer cidden öyle :)
@ahmet_matematikci, teşekkürler nazik önerin için. Şimdilik o konularda desteğe fazlaca ihtiyacımız yok. Olursa ama forumda kesinlikle duyurusunu yaparız :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

HakanSeven12

Alıntı yapılan: heartsmagic - 06 Ocak 2016 - 18:07:44
Alıntı yapılan: Metalci Melek - 06 Ocak 2016 - 07:54:55

Var, bir süre sonra inşallah ortaya bir şeyler çıkartacağız :) Sürekli aynı şeyi söylüyoruz ama bu sefer cidden öyle :)
@ahmet_matematikci, teşekkürler nazik önerin için. Şimdilik o konularda desteğe fazlaca ihtiyacımız yok. Olursa ama forumda kesinlikle duyurusunu yaparız :)
Merakla bekliyorum :)

ahmet_matematikci

Bu ülkede beyin israfı var @heartsmagic benim gibi bir elemana ihtiyaç yok diyor. :D ;D
Benimde boş vaktim fazla yok nezaketen sormuştum zaten ;D ;D
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

heartsmagic

İsraf demeyelim biz buna :) Neticede ihtiyacımız olduğu anda duyurusunu yaparız, buralardaysan katılırsın, değilsen zaten aramıza katılmış ve artık aramıza uğramıyorsun anlamına gelir :)

ahmet_matematikci

Allah ömür verirse forumda bu üslubunu korursa buradayım inş. :))

heartsmagic

Bu durumda yollarımız bir şekilde kesişebilir diyelim :)