Kernel güncellemesi yaparken sorun çıktı ?

Başlatan darknighteam, 02 Ağustos 2015 - 01:24:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darknighteam

Kernel ile alakalı işlem yapıyordum en son stabil kernel sürümüne yükseltmeye çalışıyordum ama olmadı orjinal kernelde şimdi hata raporu vermeye başladı hatta daha demin bilgisayarım ısınmaktan kapandı ne yapmam gerekiyor kerneli sıfırlayıp stabil bir kernel yükleme yöntemi yok mu ? Ekte hata raporu ekran görüntüsü vardır yardımlarınız için teşekkürler ..

[eklenti yönetici tarafından silindi]

heartsmagic

Ne yaptın tam olarak yükseltme için? Yeni çekirdek işlemi eski çekirdeğe dokunmaz, ta ki sen ek bir işlem yapana kadar. Aldığın hata içsel hata iletisi çok sorun değil.

sudo rm -f /var/crash/*

ile çözebilirsin sorunu, tabi kalıcı bir şey değilse. Isınma meselesi ayrı bir olay. Yeni çekirdek için ek bir şey yaptın mı? Grafik kartı ile ilgili örneğin? Isınıyor ama ne kadar ısınıyor?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

darknighteam

Alıntı yapılan: heartsmagic - 04 Ağustos 2015 - 03:23:04
Ne yaptın tam olarak yükseltme için? Yeni çekirdek işlemi eski çekirdeğe dokunmaz, ta ki sen ek bir işlem yapana kadar. Aldığın hata içsel hata iletisi çok sorun değil.

sudo rm -f /var/crash/*

ile çözebilirsin sorunu, tabi kalıcı bir şey değilse. Isınma meselesi ayrı bir olay. Yeni çekirdek için ek bir şey yaptın mı? Grafik kartı ile ilgili örneğin? Isınıyor ama ne kadar ısınıyor?

değişik şeyler yaptım ve hatırlamıyorum ne yaptığımı açıkçası sizin yönteminizi deniyeceğim