SourceForge benzeri Türkçe site

Başlatan AnonimDerp, 05 Temmuz 2015 - 00:58:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AnonimDerp

Böyle bir site var mıdır ? Yazdığım programları Türkçe paylaşamadığım için İngilizce yazıyorum benim yazdığımı gavur mu kullancak demeye başladım  :D Açık kaynak kodlu program paylaşılan Türkçe bir site var mı ?

ekremsenturk

Her hangi bir dosya paylaşım sitesinde paylaşabilirisin. Veya sourceforge.net'te Türkçe paylaşılmayacak diye bir kuralları yok. Bazen başka dillerde paylaşım ile karşılaştığım oluyor.

AnonimDerp

Ama sourceforge da direk browse dan aradığın yazılımı buluyorsun eskiden dropbox a yükleyip link paylaşıyordum ama yazılıma özel site ayrı oluyor o şekilde aradığın programı yazıyosu çıkıyor bulunması daha kolay

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 05 Temmuz 2015 - 02:27:39

Başka dilde paylaşayım da kaç tane Türk sourceforge u açıp aradığı programların açık kaynak kodlu alternatiflerini araştırıyor :D

Amenofis

Nereye attığın önemli değil, önemli olan uygulamanı tanıtman. Bunun gibi forumlar da uygulamanı paylaşıp bilgilendirmek için gayet uygun yerler. Sözün kısası uygulamanı tanıtıp link vereceksin. Ben koyayım da işi düşen bulsun dersen kimse görmez.

heartsmagic

Kaldı ki gavurun yazdığını biz kullanıyoruz da, bizim yazdığımızı onlar kullansa ne olur :)
Arayan bulur emin ol.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

karakartala

Sourceforge'u bir yazılımın alternatifini ararken hiç kullanmıyordum. Genelde osalt.com linuxappfinder.com alternativeto.net gibi siteleri kullanıyordum. Bundan sonra SourceForga'a da bakarım. Yaptığınız programlar neler? Paylaşabilir misiniz?

ekremsenturk

Senin yaptığın ve paylaşmak istediğin programlar neler?

jaschar

sourceforge sapitti artik. eskiden iyiydi. ben github kullaniyorum, arayuz tum sitelerden daha kullanisli.
projectdisco - state of art android distribution .