Ubuntu Türkiye E-Dergisi SUDO 1. Sayı

Başlatan Eren, 16 Kasım 2008 - 01:39:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harold_Finch

Alıntı yapılan: kodadiirem - 20 Nisan 2014 - 12:48:34
Forum sayfasının sağ üstündeki SUDO bağlantısından SUDO dergisinin tüm sayılarına ulaşabilirsiniz.

Çok teşekkürler...

sem

Tek tek indirip, birisini bitirdikten sonra diğerini okumak iyi bir yöntem ama ben tümünü indirip en hızlı şekilde okurum derseniz 

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=26354.0

başlığından yararlanabilirsiniz.
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

h4y4l1m_

Merhaba iyi günler,
Dergiyi okumak istiyordum fakat link kırık, şuana kadar yayımlanmış sayıların paket halinde toplandığı bir arşiv linki varsa paylaşabilir misiniz eğer yoksa 1. sayıdan itibaren dergiyi okumak istiyorum. Teşekkür ederim, iyi günler.

ata1

ersoy28

Merhaba,

Topicdeki ilk resim görünmüyor, ilk sayı linki de 404 veriyor.

Ben ilk sayıyı okuyamayacakmıyım  :-\

Sevabına birileri bana 1-45 arası sayıları mail olarak gönderebilirse sevinirim.

meyil adresim : ersoy@ersoyaydin.com

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 29 Haziran 2019 - 04:16:32

Alıntı yapılan: h4y4l1m_ - 10 Eylül 2016 - 19:44:55
Merhaba iyi günler,
Dergiyi okumak istiyordum fakat link kırık, şuana kadar yayımlanmış sayıların paket halinde toplandığı bir arşiv linki varsa paylaşabilir misiniz eğer yoksa 1. sayıdan itibaren dergiyi okumak istiyorum. Teşekkür ederim, iyi günler.

What is the meaning of "h4y4l1m_" and can you give me your e-mail address?
Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.
Kemal Sunal

siberoloji