[Çözüldü] Forum teması sizce değişmeli mi?

Başlatan FACTOR2, 15 Kasım 2008 - 23:53:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

FACTOR2

Gerçi Ubuntu'nun genel renkleri ile uyumlu ama olsun.Daha görsel bir tema , Ubuntu TR için uygun olmaz mı?

heartsmagic

Görsellik mi, işlevsellik mi tartışması ile uzar gider bu başlık. Şahsi (sadece şahsi) fikrim, temanın hatta temalarımızın oldukça yeterli olduğu yönünde.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

zeitgeist

Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

Xenophobia

Bence burada bir anket önerebilirdin, sizce değişmeli mi demek bir öneri veya istek değil ki?

FACTOR2

Alıntı yapılan: Xenophobia - 16 Kasım 2008 - 02:22:20
Bence burada bir anket önerebilirdin, sizce değişmeli mi demek bir öneri veya istek değil ki?

Haklısın.Yazıyı eklerken Anket bölümünü göremedim?

Xenophobia

Anket bölümü en yukarıda ana menüler arasında yer alıyor.

Buradan ulaşabilirsin.Oradaki istek ve öneriler kısmına bunun teklifini sunabilirsin.

Amd

Bence değişmesin. Bu haliyle harika.

xwes

erginemr

Ben de forumumuzun temasından memnunum. Ubuntu Human teması ile uyumlu ve dinlendirici, gözü yormayan renkler kullanılmış.

Ayrıca, yukarıdaki menüden "profil >> görünüm ve tasarım >> kullanılan tema" yoluyla beğendiğiniz başka bir temayı seçebiliyorsunuz.

Felâsife

Alıntı yapılan: erginemr - 16 Kasım 2008 - 12:07:33

Ayrıca, yukarıdaki menüden "profil >> görünüm ve tasarım >> kullanılan tema" yoluyla beğendiğiniz başka bir temayı seçebiliyorsunuz.
Linux Mint yaptım güzel bir değişiklik oldu :)
Teşekkürler.
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

utferd

Bence biraz daha çeşit olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum, ubuntu'nun human temasıyla uyumlu olabilir, lakin kaçımız human temasını kullanıyorki?
utferd.wordpress

Exodus

Gorunusu degil islevi dusuncesindeyim. 4 tane olmasi bile bence lux'e kaciyor sonucta burasi cok guzel dizayn edilmis diye burada degiliz ;=)
Arch Linux FTW!

Çağlar

Aaa mavi(kubuntu) çok şık oldu abi ya ama Eren abiden ricam üstteki yazıyı Ubuntu Türkiye yaparsa daha güzel olur sanırım.
We got a badass over here!

utferd

İşlevi olduğu kadar görünüşü de önemli düşüncesindeyim. Bilgisayar başındayken oldukça sık takip ediyorum. Seçenekler arttırılsa çok iyi olurdu.
utferd.wordpress

heartsmagic

Değişimi isteyen arkadaşlara şunu söylemek istiyorum. Tema değişimi özellikle bizim gibi bir platform için hiç de kolay değil. Eren bu temalar için uzun süre uğraş verdi ve ne yazık ki bu şekilde tema değişimleri, Gnome teması değiştirmek kadar kolay değil. Bu nedenle istek yaparken mesai israfını lütfen göz önünde bulundurun.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

eren

Benim için tema sorun değil yine uğraşırım da SMF platformunun en başarılı teması seçilen Aero serisi tema kullanıyoruz. Yani bundan daha iyisi SMF de yok. Bu tema gözü en az yoran, en kolay okunan tema. Ayrıca Aero serisini Ubuntu için özel olarak uyarlarken de buna özellikle dikkat ettim.

Ancak varsa SMF tema önerileriniz yerel alanımda test etmeye ve üzerinde çalışmaya hazırım.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

ap0kal1pt1ya

Gimp Uzmanı

Değiştirmeye gerek yok. Gözü hiç yormuyor.

garafatma

Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

2600

daha janjanlı bi tema güzel olurdu aslında aşırıya kaçmamak kaydıyla

eren

Konu eski, daha önce anket yapıldı ve değişmeme kararı çıktı. Bu sebeple konuyu kapatıyorum.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.