"... Geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor" hatası

Başlatan BLoodin, 04 Haziran 2015 - 20:10:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BLoodin

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Ubuntu 14.04 LTS sürümümde program,uygulama yüklerken devamlı yüklemenin sonunda şunlar yazıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'ubun-tor-ppa-trusty.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor.
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'webupd8team-tor-browser-trusty.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor.
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'noobslab-themes-trusty.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor.
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'docky-core-ppa-trusty.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor.
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'ubun-tor-ppa-trusty.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor.
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'webupd8team-tor-browser-trusty.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor.
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'noobslab-themes-trusty.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor.
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'docky-core-ppa-trusty.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor.

Önceden tema falan kurmaya calısmıstım ama becerememiştim bunlar sanıyorumki ordan kaldı şimdi ben bunların çıkmasını nasıl önlerim ve neden çıkıyor her seferinde şimdiden teşekkürler :)

BLoodin

Arama yaptım ama kodları girip denilen gibi uygulasamda yine aynı sonucu aldım aynı hatalar yine geliyor.

matrax_41

sudo rm -f /etc/apt/sources.list.d/*.save
sudo rm -f /etc/apt/sources.list.d/*.distUpgrade

komularını denedin mi ?

-DıLgEş-

Silmek için;

sudo -H nautilus

Komutu ile dosyaların bulunduğu konuma gelip silebilirsiniz.
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..