Robotic Operation System Yardım

Başlatan nikola_telsla_, 25 Mayıs 2015 - 18:57:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nikola_telsla_

arkadaşlar yüksek lisans tezim ros hakkında bana bu konuda yardımcı olabilecek birileri varmı ? yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum bende. yol yöntem gösterecek birileri cidden çok iyi olurdu. iletişimi maille vs ile sağlayabiliriz.

Ketboga

buradan değilde daha çok yardım alabileceğin yer bu adresteki elektronik posta listeleri bana kalırsa

http://liste.linux.org.tr/ buradaki listelerde aradığınız şeyi bulabilirsiniz kolay gelsin tezinizde.
Hiçbir canlı kendisinden daha yüce bir varlığa inanç duymadan ve itaat etmeden yaşamını sürdüremez. İnanç duyanlar bu yükten kurtulmak adına kendilerinden daha güçlü kişileri ararlar ve buna karşılık, bunu aradıkları o kişiler de inanç duyabilecekleri daha da güçlü kişileri ararlar. Ve İşte krallar böyle doğar... Ve işte Tanrılar böyle doğar.

nikola_telsla_

arkadaşlar mail sistemini çok çözemedim. buralarda yardımcı olabiliecek arkadaş varmı. daha önce ros kullanmış tecrübeli birileri ___???

if

@nikola_telsla_, işin linux kullanımını kapsayan kısmı için zorlandığınız yerde buradan yardımcı olabiliriz.