totem playerda alt yazi sorunu

Başlatan komikimben, 08 Nisan 2008 - 02:56:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

komikimben

arkadaslar alt yazi onden gidiyor. buna cozum biliyor musunuz?

yada alt yazi sorunlarini kolay bir sekilde halledebilecegim bir oynatici biliyor musunuz?

Sypro

kaffeine ile bu güne kadar sorun yaşamadım hiç. sonradan wine ile GOM player kullanmaya başladım. ikisi de sorun çıkarmıyor. görüntü ses senkronizasyonu bozuk olsa birinden birini ittirerek çözülür de subtitle için ya yenisine (mümkünse FPS değerleri uygun olana) bakacaksın ya da biraz daha yabancı dil geliştireceksin gibi duruyor:)

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

komikimben

Alıntı yapılan: Sypro - 08 Nisan 2008 - 03:01:36
kaffeine ile bu güne kadar sorun yaşamadım hiç.

tesekkur ederim. simdi deneyecegim.

umarim sorun cikarmaz. yeterince keyfimi kacirdi zaten :-X

heartsmagic

Alt yazının önden gitmesi Totem problemi değildir. @Sypro'nun da dediği gibi FPS problemidir. Kendisine uygun bir şey ara veya muhteşem alt yazı düzenleyicisi Jubler kur, kendin kes-biç.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

komikimben

gokay biladerim  sen suan hayatimda ki en kiral adamsin.

dunyanin en mutlu insani yaptin. dile benden ne dilersen.

heartsmagic kardes sende sagolasin.

:P

komikimben

şimdiden hiç altyazı çıkmıyor.

kaffeinde altyazıla çok küçük olduğu için arkadaşlarla film izlemek istediğimizde totemde açalım dedik ancak altyazı çıkmıyor.

hardy'e geçmeden önce çıkardı ancak şimdide çıkmıyor altyazı.

teşekkürler.

komikimben

yogarock

alt yazıyı totemde açmak istiyorsan filmin ismiyle altyazının aynı olması lazım yani indirdiğin altyazının ismini filmin ismiyle birebir değiştir sonra altyazı otomatik yükleniyo şahsen ben öyle kullanıyorum...eğer alt yazıyı filme uygun indirmedysen sorun yaşaman doğal uygun altyazı bul eğer yoksa herhangi bir altyazıyı jubler ile çok rahat senkronlayabilirsin gerçekten çok kolay kullanımı....kolay gelsin...

komikimben

isimler aynı.

dur bir o zaman şu tavsiye ettiğiniz programla deneyeyim.

yogarock

komikimben normalde aynı ise otomatik açması lazımdı...şunu yaptın mı düzenle-tercihler orda film yüklendiğinde otomatik olarak altyazı dosyalarını yükle diye bir kutucak var onu ticklemen lazım...kolay gelsinn

ufuk_k

Altyazı eklenen Divx filmler için totem kullanmayı önermiyorum. Kaffeine ve mplayer o konuda çok daha iyi. Totemin ayarlanacak özellikleri çok yetersiz.