[Çözüldü] usb sorunu

Başlatan Tbin, 05 Ağustos 2015 - 00:34:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tbin

Merhabalar,

4 gblik usb belleği taktığımda (içinde ubuntu kurulu) pc ye gparted'i açtığımda " GPT signatures, indicating that it has a GPT table.  However, it does not have a valid fake msdos partition table, as it should.  Perhaps it was corrupted -- possibly by a program that doesn't understand GPT partition tables.  Or perhaps you deleted the GPT table, and are now using an msdos partition table.  Is this a GPT partition table?"

hatası almaktayım usb'yi ayır işlemi vs yapamıyorum

natgho

Tablonun GPT türünde olmamasından kaynaklı hata vermekte.
Aygıt seçeneğinden yeni tablo oluştur ile tablosunu oluşturmayı denermisiniz, ardından biçimlendirebilmeniz gerek.
Hayır ben Windows Düşmanı Değilim,Bu Yüzden Linux Kullanmıyorum, Ben Sadece Benim Donanımımda At Koşturacaksa Bir Yazılım, her Adımını Bilme Sorumluluğunu Hisseden Bir Teknologtan Fazlası olmadığım İçin Linux Kullanıcısıyım.

Tbin

Oldu çok teşekkürler.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 05 Ağustos 2015 - 01:14:04

Birşey daha soracağım.Usbye windows 10 u yazdıracağım unebootin ile mi yazdırıyım başka program önerirmisiniz ?

heartsmagic

Son sorduğun soru için forumda sık sık öneriler verilmekte. Biraz bakınırsan bulabilirsin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.