Lenovo Y5070

Başlatan s4dik, 08 Nisan 2015 - 16:28:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s4dik

Herkese esenlikler dilerim.

Yeni bir dizüstü bilgisayar almayı planlıyorum. Aldıktan sonra ubuntu kullanmayı düşünüyorum. En azından 5-6 ay kadar kullanmayı düşünüyorum. Aklımdaki dizüstülerden birisi de budur:

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-y50-70-core-i7-4710hq-25ghz-16gb-1tbsshd156-4gb-w8-notebook.html#genel-bakis

Linux'u öğrenmeye yeni yeni başlıyorum o yüzden pek bir bilgim yok. Acaba bir uyumluluk sorunu olur mu?

Kolay gelsin.

Ketboga

Eğer oyun oynamayacaksanız veya sistemi yoracak işler yapmayacaksanız bu kadar yüksek konfigrasyonlu ve pahalı bir bir bilgisayar yerine daha mütevazi bir bilgisayar tavsiye ederim öğrenmek için, onun dışında bu bilgisayarda çift ekran kartı olmasından dolayı geçiş sorunları olabilir başta onda da bir program kurulup hallediliyor bunun haricinde bir uyumluluk sorunu olmaz.
Hiçbir canlı kendisinden daha yüce bir varlığa inanç duymadan ve itaat etmeden yaşamını sürdüremez. İnanç duyanlar bu yükten kurtulmak adına kendilerinden daha güçlü kişileri ararlar ve buna karşılık, bunu aradıkları o kişiler de inanç duyabilecekleri daha da güçlü kişileri ararlar. Ve İşte krallar böyle doğar... Ve işte Tanrılar böyle doğar.