çevrimiçi hesaplar

Başlatan ahmet94, 30 Mart 2015 - 22:52:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ahmet94

Ubuntu da kullanılan çevrimiçi hesaplari linux Mint e nasıl yukleyebilirim

Reverser

chrome ile ortak hesaplarınızı diğer sistemlerde kullanabilirsiniz.

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

ahmet94

Alıntı yapılan: Reverser - 30 Mart 2015 - 22:54:48
chrome ile ortak hesaplarınızı diğer sistemlerde kullanabilirsiniz.

Nasıl yani   ben çevrimiçi hesaplar programından bahsediyorum hani tercihlerın içinde olani

Benim demek istediğim android deki gibi bir sistem olursa bildirim gelirse twitter facebook mail  forum Siteleri..vs ..  bildirim almak istiyorum böyle bir sistem var mi?

if

Friends uygulamasından mı bahsediyorsunuz?

ahmet94

Alıntı yapılan: if - 30 Mart 2015 - 23:31:27
Friends uygulamasından mı bahsediyorsunuz?

Friends uygulaması nedir
demek istediğim linux için bildirim uygulaması var midir?  (Android sistemi gibi bilirsin bana ileti versin face twitter ..hatta burda açtığım bir konuda mesaj açıldığında uyarınca beni mail geldiğinde bilirsin. ..)

Subutey

bunun yanıtını bende mera ediyorum, ancak zaten ubuntuda türkçe olursa sistem çalışmıyor o çevrimiçi hesaplar kısmı yıllardırda çözemediler.

mozhan

Bu konu masaüstü ortamı ile de biraz alakalı bahsettiğiniz olay KDE masaüstünde var.Ubuntu da Unity var ve Unity Notifications senin bildirim alanın eğer bunu özelleştirebilecek bir uygulama var ise istediğin programın bildirimlerini alabilirsin.Varsayılanda ise thunderbird(mail arayüzü),rhytmbox,ses açma kapama ekran parlaklığı ve eklenti ile monzillanın bildirimlei ayrıca empaty(facebook için kullanabileceğin messenger) bunlar karşılaşmış olduğum bildirimi olan uygulamalar.Fakat dediğim gibi bir program için bildirim istiyorsan(saydıklarım arasında olmayan) unity notifications u özelleştiren programları deneyebilirsin.
Bu arada program adların da yazım hataları oldu ise kusura bakmayın
When we ride on our enemies..

https://github.com/mustafaozhan

plazma

ahmet94

Alıntı yapılan: plazma - 31 Mart 2015 - 01:50:27
Belki bu işinizi görebilir

http://community.linuxmint.com/software/view/gnome-online-accounts

Tam aradığım şey bu  peki  linux mint cinnamon da kullanabilirmiyim bunu

Yükleme tıkladım yükledi ancak bulamadım nereye yükledi acaba

plazma

online-accounts diye arattırın çıkar auda çevirim içi hesaplar diye