Ubuntu sifre ekranina geliyor ag baglantisi devre disi ve sifre hatasi

Başlatan yozbek6, 21 Mart 2015 - 21:01:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yozbek6

Konuyu nereye acmaliyim bilemedigim icin buraya yaziyorum. Dün bilgisayarimdan xampp i kaldirip lampp server kurmayi denemdim ve dünden bu yana bilgiyasayari kapatmadim daha sonra bugun bilgisayari actigimda ag baglatisinin kesildigi uyarsini aldim bilgisayari kapatip actim artik oturum da acamiyorudum sifresi hatasi almaya basladim sifreyi sifirlamayi denemdim ama sonuc ayniydi bi asamadan sonra ne yapmaliyim yardimci olurmusuz.

Pozitron

Alıntı yapılan: yozbek6 - 21 Mart 2015 - 21:01:54
Konuyu nereye acmaliyim bilemedigim icin buraya yaziyorum. Dün bilgisayarimdan xampp i kaldirip lampp server kurmayi denemdim ve dünden bu yana bilgiyasayari kapatmadim daha sonra bugun bilgisayari actigimda ag baglatisinin kesildigi uyarsini aldim bilgisayari kapatip actim artik oturum da acamiyorudum sifresi hatasi almaya basladim sifreyi sifirlamayi denemdim ama sonuc ayniydi bi asamadan sonra ne yapmaliyim yardimci olurmusuz.
Şifrende türkçe karakter var mı?Bende de aynı sorun vardı sonra girmeyi başarınca şifreyi değiştirdim ve klavye kısmından Türkçeyi kaldırıp bir daha ekledim.Belki sende de İngilizce oluyordur giriş ekranında
To follow the path,look to the master,follow the master,walk with the master,see through the master,become the master.

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.