Bir Oyun Nasıl Yapılır?

Başlatan -DıLgEş-, 09 Mart 2015 - 16:30:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cank53

Unity 3D paralı diye biliyorum.Bu arada ben link vermeyecektim.Ben O söylenen unreal engine yi kullanacağım.Linux sürümünü atarsanız sevinirim

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

-DıLgEş-

Alıntı yapılan: Cank53Unity 3D paralı diye biliyorum.Bu arada ben link vermeyecektim.Ben O söylenen unreal engine yi kullanacağım.Linux sürümünü atarsanız sevinirim
Paralı ise ben de vazgeçiyorum.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 14 Mart 2015 - 13:13:40

Unreal Engine burada bir şeyler buldum. http://community.linuxmint.com/tutorial/view/1898
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

Cank53

Niye ki , satın alırsın ne olacak ?

-DıLgEş-

Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

Cank53

Yani tam olarak satın alıyormusun bende bilmiyorum ama kredi kartı ile online alıyorsun.

https://store.unity3d.com/

Burada böyle diyor.Hani paralımıdır gerçekten bilmem . Unity Pro Paralı onu biliyorum ama normalimi bilmem.

-DıLgEş-

İşteasıl olay kredi kartı ailede kimse kullanmıyor. Ben Unity 5 personal edition indirmiştim. Unity Editor 32 bit yazıyordu.

Cank53

Bilmeyeceğim.Aİlende kredi kartı kullanılmıyorsa bir gariplik var.Ve Unity 3D 5 ücretsizmiş.

-DıLgEş-

Alıntı yapılan: Cank53Bilmeyeceğim.Aİlende kredi kartı kullanılmıyorsa bir gariplik var.Ve Unity 3D 5 ücretsizmiş.
Ücretsiz de neden açılmıyor.

Cank53

Mesela , oyun yapmanın ilk zahmetlerinden biri olarak , adam gibi bir motor bulabilirsin değil mi  :)

-DıLgEş-

Alıntı yapılan: Cank53Mesela , oyun yapmanın ilk zahmetlerinden biri olarak , adam gibi bir motor bulabilirsin değil mi 
Şu anda unreal engineyi araştırıyorum.