Açık kaynak kodlu ön muhasebe programı

Başlatan hsynblgn, 05 Mart 2015 - 17:49:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hsynblgn

iyi akşamlar
denemek  istiyenler için altarnatif ön muhasebe programı

http://www.seyhanproject.com/#/

Reverser

bilgilendirme için teşekkürler bu tip açık kaynak projeler çok önemli zira muhasebe programlarına ciddi ücretler veriliyor vakit bulduğumda inceleyeceğim.

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

hsynblgn

bende kurmadım daha
kurup kararlılığına bakmak lazım
en azından forumda muhasebe uygulaması arayanlara faydalı olabilir 

meda

Her ne kadar ihtiyacım olmasamda bu tür projeler sevindiriyor. Keşke millet olarak Linux ve açık kaynak yazılım kullanımı daha fazla olsa.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

ozanyildirim

Ön muhasebe firmalar için çok önemli bence internetten indirdiğiniz free uygulamar ne kadar güvenli bilemiyorum baya denedim sürekli sorun çıkıyor ve bir muhattap bulamıyordum en sonunda baktım olmayacak 300 liraya kıydım ve bulut tabanlı *** e geçtim rahat ettim. Üstelik evden yoldan heryerden bağlanıp herşeyi görebiliyorum. Allah yapanlardan razı olsun. denemek isterseniz 21 günlük ücretsiz deneme yapabiliyorsunuz.  ***

Düzenleme: @decent
Not : Verdiğiniz bağlantının bu konu ile ve forumumuzla ilgisi yoktur.

Salvoton

Hak etmedikleri derecede, çok ciddi fiyatlara satılıyor bu tür programlar. Bu proje gelişirse gerçekten çok katkısı olur insanlara :) Sivri sineklerinde zararına tabi :)