"Open Source, Gnu&Linux" Konferansi Türk Hava Kurumu Universitesi Ankara

Başlatan hsynblgn, 04 Mart 2015 - 20:14:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hsynblgn

neynefes

İlla okul öğrencisi mi olmak lazım. Numara felan istiyor. Bulduğum tek fırsatı da kaçırmak istemiyorum. Yok mu bir hal çaresi. Bir bilginiz var mı bu konuda.

hsynblgn

iyi akşamlar tam olarak bilmiyorum yarın telefonla ulaşabilirsem size bilgi veririm

neynefes

Çok memnun olurum hocam. Zahmet olmazsa sizden haber bekliyorum.

Reverser

İstanbul için olmuyor herhâlde  bu tip aktiviteler ya da haberimiz mi olmuyor ?

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

ersinkandemir

Saati haftaiçi için çok erken yahu, derste oluyorum maalesef. :( Katılacak arkadaşlar için güzel bir konferans olur umarım. Keşke cumartesi falan olsa bu tarz konferanslar.
Where there's a shell, there's a way.

hsynblgn

Hayati Yazıcı Fakülteler Binası Konferans Salonu Yenimahalle Ankara yapılacakmış  katılım herkes için açıkmış katılımızı bekliyoruz diye yanıt verdiler

neynefes

Alıntı yapılan: hsynblgn - 06 Mart 2015 - 11:02:30
Hayati Yazıcı Fakülteler Binası Konferans Salonu Yenimahalle Ankara yapılacakmış  katılım herkes için açıkmış katılımızı bekliyoruz diye yanıt verdiler

Şimdi biz bu formu dolduracakmıyız? Dolduracaksak nasıl? :)

hsynblgn

iyi akşamlar
neynefes  eski öğrencilik bilgileriniz varsa bilgilerinizle doldurun yoksa
konferans günü açılan  stantda kaydınızı yaptırabilirsiniz herkese açık bir konferansmış öğrenci olma şartı yokmuş

neynefes

Teşekkür ederim hocam. Öğrencilikten kastım THK Üniversitesi öğrencisi mi olmak lazım diye sordum. Bende öğrenciyim ama farklı bir üniversite ve bölümdeym. Artık dediğiniz gibi o gün sabahtan gidip bakarım artık :)

hsynblgn

neynefes
öğrenciyseniz zaten sorun olmaz formu doldurup sabahta kaydınızı yaptırırsınız
bende katılmak istiyorum ama gelemiyorum
konferans günü için iyi günler diliyorum