Gönderen Konu: "Open Source, Gnu&Linux" Konferansi Türk Hava Kurumu Universitesi Ankara  (Okunma sayısı 1204 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« Son Düzenleme: 05 Mart 2015 - 13:09:40 Gönderen: cagriemer »

« Yanıtla #1 : »
İlla okul öğrencisi mi olmak lazım. Numara felan istiyor. Bulduğum tek fırsatı da kaçırmak istemiyorum. Yok mu bir hal çaresi. Bir bilginiz var mı bu konuda.

« Yanıtla #2 : »
iyi akşamlar tam olarak bilmiyorum yarın telefonla ulaşabilirsem size bilgi veririm

« Yanıtla #3 : »
Çok memnun olurum hocam. Zahmet olmazsa sizden haber bekliyorum.

« Yanıtla #4 : »
İstanbul için olmuyor herhâlde  bu tip aktiviteler ya da haberimiz mi olmuyor ?

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

« Yanıtla #5 : »
Saati haftaiçi için çok erken yahu, derste oluyorum maalesef. :( Katılacak arkadaşlar için güzel bir konferans olur umarım. Keşke cumartesi falan olsa bu tarz konferanslar.
Where there's a shell, there's a way.

Hayati Yazıcı Fakülteler Binası Konferans Salonu Yenimahalle Ankara yapılacakmış  katılım herkes için açıkmış katılımızı bekliyoruz diye yanıt verdiler
« Son Düzenleme: 06 Mart 2015 - 11:08:08 Gönderen: hsynblgn »

Hayati Yazıcı Fakülteler Binası Konferans Salonu Yenimahalle Ankara yapılacakmış  katılım herkes için açıkmış katılımızı bekliyoruz diye yanıt verdiler

Şimdi biz bu formu dolduracakmıyız? Dolduracaksak nasıl? :)

iyi akşamlar
neynefes  eski öğrencilik bilgileriniz varsa bilgilerinizle doldurun yoksa
konferans günü açılan  stantda kaydınızı yaptırabilirsiniz herkese açık bir konferansmış öğrenci olma şartı yokmuş
« Son Düzenleme: 06 Mart 2015 - 22:53:43 Gönderen: hsynblgn »

Teşekkür ederim hocam. Öğrencilikten kastım THK Üniversitesi öğrencisi mi olmak lazım diye sordum. Bende öğrenciyim ama farklı bir üniversite ve bölümdeym. Artık dediğiniz gibi o gün sabahtan gidip bakarım artık :)

neynefes
öğrenciyseniz zaten sorun olmaz formu doldurup sabahta kaydınızı yaptırırsınız
bende katılmak istiyorum ama gelemiyorum
konferans günü için iyi günler diliyorum