Elemantry OS Logo Programı

Başlatan İbrahimKOK, 26 Şubat 2015 - 17:42:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İbrahimKOK

Merhaba Arkadaşlar Yeni Biz Ubunutu Kullanıcıyım Ubuntu dağıtımının elemantry os olanını beğendim ve kurdum bir web tasarımcısı olarak kullandıgım bazı programları çalıştırmam gerekiyor.
Sothink Logo Maker adlı programı nasıl çalıştırırım .

neynefes

İstediğiniz uygulamanın bizim tarafta çalışan sürümü yok. Belki wine üzerinden denenebilir ama ne kadar temiz çalışır bilmiyorum. Alternatifler isterseniz bakınırız biraz.

Reverser

Bence wine ile kullanılabilir şekilde çalışacaktır program bir deneyin ardından geri dönüş yapın.

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

İbrahimKOK

tekrardan merhana arkadaşlar wine denilen programla denedim çalışmadı malesef. net 3.5 istiyor alternatif önerebileceginiz program varmı ubuntu için geçerli

neynefes

Program logo yapımını çok pratikleştiriyor sanırım ama grafik tasarımcı olarak bu işler için Gimp ve Inscape kullanıyorum. Bu programlar Adobe photoshop ve illustrator'un alternatifleri. Biraz profesyonel kaçabilir ama öğrenmenizi tavsiye ederim.

İbrahimKOK

tşkler. dediginiz programları kurup bizzat deneecegim sistemi begendim fakat programlarla sıkıntım var birde işletim siteminin yazı tipini değiştirebiliyorumuyuz. çok büyük geliyorda bana

Reverser

evet, Ayarlar -> Görünüm -> Yazı tipleri sekmeleri üzerinden değiştirebiliyorsunuz.

XFCE ROCKS !