Nvidia ekran kartımın driver'ını doğru kullanılmadığını düşünüyorum(!)

Başlatan WyverN, 15 Şubat 2015 - 02:25:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

WyverN

Merhaba arkadaşlar,
öncelikle ubuntuya tekrar dönmek istedim bu sefer uzun süre kalmak için, her şey iyi hoş şimdilik taa ki canımı sıkan şu nvidia geforce 9600 gso ekran kartı zımbırtısı yüzünden.
Steam'dan Team Fortness2 yükledim, eskiden en son ayarda oynadığım şey şimdi en düşükte oynayabiliyorum takılmalar azalıyor. Cidden 14.04 lts sürümünde kalmak istiyorum sırf bu yüzden tekrar win7 e dönmek
istemiyorum. EK sürücülerde kurulu olan nvidia sürümü nvidia binary driver -version 331.113'dan nvidia 331 kadarını kullanıyor sahipli, test edildibilmem ne falan devam ediyor bunu çözebilir miyiz arkadaşlar?
Nvidia resmi sayfasından yüklemeye kalkıştım fakat biliyorum çok uzun oldu yazdığım lakin düzelmedi yükleme esnasında donuyor falan 20-30 dk bi' ekran kartı sürücüsü kurmaya çalıştım :/ evet umarım çözeriz :)

iyi forumlar.

meda

"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.