Başlatan aras46, 16 Ağustos 2014 - 16:36:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aras46

Yanda yazan Taze Yapraklar (v.b) yerine linux maskotu penguenlerle ilgili yapsanız.
Mesela yeni başlayanlar için çaylak penguen (v.b) güzel olmazmıydı.
Bana katılanlar konuya mesaj atarsa daha çok dikkate alınır diye düşünüyorum.
Kabul ederseniz penguenlere göre isim beraber yazabiliriz.
Yada siz fikri genişleterek yapabilirsiniz..
''Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir'' M.K.ATATÜRK

heartsmagic

Penguen hemen her Linux forumunun kullandığı bir simge. Çay temalı avatarlarımızdan memnunuz bizler.
Yine de önerin için teşekkürler.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ersinkandemir

Çay bu forumdaki samimiyeti çok güzel yansıtıyor bence. İlk başlarda ben de garipsemiştim fakat forumda biraz vakit geçirince hoşuna gidiyor insanın. Özellikle Türkiye yerel topluluğu olduğumuzu düşünürsek, Ubuntu TR'yi güzel temsil ediyor. ^^
Where there's a shell, there's a way.

aras46

@heartsmagic ve @ersinkandemir soğolun fikrimi en azından yorumladınız ve bana kendi fikrinizi belirtiğiniz için teşekkür edrim.

''Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir'' M.K.ATATÜRK

Salvo01

bence de Penguen daha güzel olurdu ama olmasa da hiç dert değil :)
Bilim ve sanat bir kuşun kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar. Uçamayanlar ise tavuk olur.
'Tavuk toplum', önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz.
-Charles Darwin

agg1401

Penguen zaten soğukkanlı bir hayvan değil mi?

ersinkandemir

Hayır, penguenler sıcak kanlı canlılardır. Kuşlar sınıfında yer alıyorlar zaten. :)
Where there's a shell, there's a way.

agg1401