Twitter: Küçük ve orta ölçekli blogcular için.

Başlatan atomkarinca, 08 Kasım 2008 - 11:28:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

atomkarinca

Twitter'ın aslında birden fazla karşılığı var: kimilerine göre bir sosyalleşme aracı, kimilerine göre bir blog. Aslında takım halinde yapılan işlerde herkesi yapılan işlerden haberdar etmek için birebir bir araç (dergi sorumlularına duyurulur :)).

Linux için en çok tercih edilen Twitter arayüzleri şunlar: Twitux, gTwitter ve Mitter. Eğer benimle Twitter üzerinden irtibata geçmek isterseniz kullanıcı adım orada da "atomkarinca".

İyi twitlemeler.

pardi

sizin önerdiğiniz bir uygulama var mı peki? ben friendfeed'deki gibi okuduğum tweetleri hide edebileceğim ya da uygulamadan silebileceğim bir program arıyorum ..

pardi

Alıntı yapılan: atomkarinca - 08 Kasım 2008 - 11:28:59
Twitter'ın aslında birden fazla karşılığı var: kimilerine göre bir sosyalleşme aracı, kimilerine göre bir blog. Aslında takım halinde yapılan işlerde herkesi yapılan işlerden haberdar etmek için birebir bir araç (dergi sorumlularına duyurulur :)).

Linux için en çok tercih edilen Twitter arayüzleri şunlar: Twitux, gTwitter ve Mitter. Eğer benimle Twitter üzerinden irtibata geçmek isterseniz kullanıcı adım orada da "atomkarinca".

İyi twitlemeler.

sizi izlemeye aldım ama twitter'ı pek kullanmıyorsunuz sanırım :)

canosayan

twittir için genelde mikroblog tanımlaması geçiyor. mikro pek iyi durmöamış bence miniblog daha güzel olur.
Chmod bizim işimiz.

pardi

twittux denedim ,hiç iyi bir uygulama değil,çokbasit..firefox eklentileri  bile daha iyi..

hasanyılmaz

Alıntı yapılan: canosayan - 05 Nisan 2009 - 17:02:52
twittir için genelde mikroblog tanımlaması geçiyor. mikro pek iyi durmöamış bence miniblog daha güzel olur.

"Anlık" da denebilir. : )

denizen

Türkiye'de nedense tutmadı twitter. 140 karakter türk insanına yetmiyor da olabilir.

canosayan

t,ürk imnsanı blogger sever, blogcu sever olmadı tr.cx gibi adresleri sever.

biz kısa mesajın bile romanını yazmış insanlarız 140 karakter neye yeter?
Chmod bizim işimiz.

such

Alıntı yapılan: canosayan - 08 Nisan 2009 - 23:47:52
t,ürk imnsanı blogger sever, blogcu sever olmadı tr.cx gibi adresleri sever.

biz kısa mesajın bile romanını yazmış insanlarız 140 karakter neye yeter?

Türk insanı konuşmayı sever yeter ki kürsüye çıkıp eline mikrofonu almasın :p O yüzden kısa (140) karakterli yazı kesmez. Durumu izah etmek için yeterli kalmaz.