UYAP Döküman Editörü UDF Dosya Formatı Wine Yardımı Olmadan Kurulum

Başlatan arkhon, 03 Ocak 2015 - 04:36:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

syagdiran

oltulu

Alıntı yapılan: syagdiran - 19 Haziran 2017 - 09:20:48
Bu iso Arc Linux da mı kuruyor?
%100 Arch uyumlu MEB DYS, E-imza ayarları hazır olarak gelen, Cinnamon masaüstünü kullanan bir dağıtım. (Diğer masaüstü sürümleri de var)

Tüm sürümlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

https://sourceforge.net/projects/aylinux/files/

msatli

Uyap Doküman Editörünün ve Akis imza kütüphanesinin 18.10. Ubuntu sürümünde çalışan versiyorununu nereden edinebilirim?

@AhmetKIRALI beyin sitesinde

https://ahmet.kirali.net/blog/2016/05/13/ubuntu-linux-16-04-e-imza-kurulum-ve-kullanimi-ubuntu-64-bit/

bu adresten Uyap Doküman Editörün'ü yükledim ancak Akis'in şu akis_1.6_amd64.deb versiyonunda daha yeni versiyonunu bulamadığımdan çalışmadığını düşünüyorum. Mobil imza ile mevcut Uyap Döküman Editöründe denedim ama imzaları tanımlayamıyor. Akis'in yeni versiyonu lazım sanırım. Bilgisi olan varsa yardımlarını rica ederim.

Şimdiden teşekkür ederim

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 12 Mart 2019 - 00:20:02

Alıntı yapılan: AhmetKIRALI - 04 Mayıs 2016 - 02:28:34
Uyap *belge Editörü'nün son sürümünü paketledim. Sorunsuz çalışıyor.
udf ve usf ilişkilendirildi, tıklandığında editör ile /şablon editörü ile açılacaktır.

Ayrıntılar için blog yazımı okuyabilirsiniz. (umarım reklam olarak algılanmaz, henüz forum kurallarını okumadım)

DEB paketini buradan indirebilirsiniz.

Hoş ve hoşça kalın.

Ubuntu 18.10 sürümünde imza listesi bulanamadı hatası alıyorum mobil imzada. Zaten elektronik imzayıda görümüyor. En son 16. ubuntu sürümünde göre Akis var sanırım.

Yardımlarınız rica ederim.

Elik

Alıntı yapılan: msatli - 11 Mart 2019 - 23:48:00
Uyap *belge Editörünün ve Akis imza kütüphanesinin 18.10. Ubuntu sürümünde çalışan versiyorununu nereden edinebilirim?

@AhmetKIRALI beyin sitesinde

https://ahmet.kirali.net/blog/2016/05/13/ubuntu-linux-16-04-e-imza-kurulum-ve-kullanimi-ubuntu-64-bit/

bu adresten Uyap *belge Editörün'ü yükledim ancak Akis'in şu akis_1.6_amd64.deb versiyonunda daha yeni versiyonunu bulamadığımdan çalışmadığını düşünüyorum. Mobil imza ile mevcut Uyap Döküman Editöründe denedim ama imzaları tanımlayamıyor. Akis'in yeni versiyonu lazım sanırım. Bilgisi olan varsa yardımlarını rica ederim.

Şimdiden teşekkür ederim

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 12 Mart 2019 - 00:20:02

Alıntı yapılan: AhmetKIRALI - 04 Mayıs 2016 - 02:28:34
Uyap *belge Editörü'nün son sürümünü paketledim. Sorunsuz çalışıyor.
udf ve usf ilişkilendirildi, tıklandığında editör ile /şablon editörü ile açılacaktır.

Ayrıntılar için blog yazımı okuyabilirsiniz. (umarım reklam olarak algılanmaz, henüz forum kurallarını okumadım)

DEB paketini buradan indirebilirsiniz.

Hoş ve hoşça kalın.

Ubuntu 18.10 sürümünde imza listesi bulanamadı hatası alıyorum mobil imzada. Zaten elektronik imzayıda görümüyor. En son 16. ubuntu sürümünde göre Akis var sanırım.

Yardımlarınız rica ederim.

Sorun bence java versiyonundadır. Program ile uyumlu java versiyonunu kurarsan çalışacaktır.