Ubuntu Kurulum Hatası (Ubuntu Kur\\\'dan sonra bilgisayar tepki vermiyor)

Başlatan varulven, 29 Aralık 2014 - 22:06:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

varulven

Arkadaşlar bilgisayarıma ubuntu yüklemek istiyorum. Harddiskimde gerekli boşluğu açtım. Ubuntu sitesinden 14.10 indirdim, pendrive ile usb belleğe attım. Bilgisayarı tekrar başlatıp f8 ile boot menüden usb belleği seçtim, aniden ubuntu dene-kur seçenek ekranı çıktı. Denerken de, kurarken de bilgisayar tepki vermedi. Aynı şekilde monitör de kapalı moduna geçti. Dene veya kura geldikten sonra enter tuşuna basıyorum ve gri ekran imleç çıkıyor, sonra ekran kararıyor ve bu kadar.

Tam iki kere 14.10 indirdim. İki farklı usb bellekten denedim, hep aynı sonuç oldu.

Affınıza sığınarak 14.4 mü 14.10 mu sorusunu da sormak isterim :)

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 29 Aralık 2014 - 23:23:52

Forum bitmiş gerçekten. Heartsmagic nerede ?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 29 Aralık 2014 - 23:24:25

forum bitmiş gerçekten. Heartsmagic nerede ?

heartsmagic

Alıntı yapılan: varulven - 29 Aralık 2014 - 22:06:29
Forum bitmiş gerçekten. Heartsmagic nerede ?

Bir hayatı, işi gücü, ailesi olabilir mi? Olmasa dahi bu soruyu sorma hakkını nereden buluyorsun? Hayır sert çıkmak da istemem ancak insan birazcık düşünceli olur değil mi? Kaldı ki, daha soruyu soralı iki saat olmuş, insaf derler insana.

md5 bütünlük denetimi yaptın mı?
Kurulum parametresi olarak nomodeset denedin mi?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.