yazılm merkezinden oyun indirme

Başlatan akif altan hallaç, 11 Aralık 2014 - 13:03:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akif altan hallaç

merhaba.ben akif,istanbuldan yazıyorum.yazılım merkezinden 2,99 dolar karşılığında MİNECRAFT adındaki oyunu indirdim.ama gelen zip dosyasından sadece oyun yerine bir resim çıktı.iptal etmek yada hakkımı aramak için ne yapmalıyım? teşekkürler..

heartsmagic

Tam olarak indirdiğin uygulamanın ismi nedir? Ekran görüntüsünü buraya geçmen mümkün mü? Satın alma işleminden sonra kurulum gerçekleşmedi mi? Unity seçkesine Minecraft yazdığında ne oluyor?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

akif altan hallaç

uygulamanın adı minecraft clone.sadece minecraft resmi çıkıyor,oyun falan yok.yüklemeden sonra zip dosyası geldi,onu açtım ve minecraft resmi çıktı o kadar...

if

Yüklemeden sonra .zip dosyası felan gelmez. Nerden geliyor, nereye geliyor? Yaptığınız işlemlerin görüntüsünü buraya geçin.

akif altan hallaç

ben bu konularda fazla bilgili değilim,bir internet cafeciye sordum,ubuntuyu yeniden yükle düzelir dedi ve yükledim, ama inen dosyalar kayboldu.oyunu tekrar indirmek istiyorum inmiyor..zaten asıl sorun inmemesiydi.outlook'uma gelen bir zip dosyası vardı oyunla ilgili,onu açtım sadece oyunun resimi çıktı.beceremdiğim için o dosyayı outlooktan buraya aktaramıyorum...

if

Ubuntu Yazılım Merkezi'nden hiç uygulama almadığım için süreç nasıl işliyor bilmiyor ama .zip dosyası göndermeleri garip geliyor.
Şimdi, bu .zip dosyasını en dizini (Başlangıç) altına taşıyın; sağ tıklayıp buraya çıkart deyin; ctrl+alt+t ile uçbirimi açın; içine

cd
ls

komutlarını tek tek yazıp çıktılarını buraya kod etiketi içinde aktarın.

kötükurt

Şu an Ubuntu kullanma şansım yok Yazılım Merkezine bakamıyorum ama Minecraft oyunu en son 20 dolardı, Ubuntu da 3 dolara olacağını sanmıyorum.
"Cahil tutarlıdır kendi içinde, kötü olan yarı cahillerdir." İlber Ortaylı

akif altan hallaç

evet,bende 20 dolar civarında diye biliyordum.biraz yabancı forumları araştırdım;pek çok insan benim durumumda...herkes michael0468@gmail.com adresindeki bu oyun sağlayıcının dolandırıcı olduğunu ve parayı geri alacak bir mercinin olmadığını yazıyorlar.ben ubuntu'nun güvenli olduğunu ve böyle dolandırıcıları tespit edip eleyeceğini sanıyordum.windows'dan korsanlar yüzünden bıkıp terkettiğim gün ubuntu'da böyle bir sorunla karşılaştım.demek ki güvenlik ve sıkı denetim şart...hırsız her yere sızabiliyor.

if

Ubuntu Yazılım Merkzinden Minecraft oyununu satın alan başka biri var mı?

Herkes kim @akif altan hallaç? İlk defa siz böyle bir şeyi dile getiriyorsunuz. Sizden bazı çıktılar istedim onları alayım.

ekremdogan

ama boyle bir işletim sisteminin kontrol mekanizması bu kadar zayıf olamaz ,ayrıca olmamalı .satışa sunulan oyunlar muhakkak credibility,responsibility testinden geçiyordur bence..
muhtemelen siz kurulumu  eksik yapıyorsunuzdur.oyuna da para vermiyoruz  ki mukayese yapabilelim :)

conanait

yazılım merkezinde minecraft diye bir oyun yok. mycraft var. minecraft clonu yazıyor açıklamasında. tek veya çoklu oyuncu ( çoklu oyuncu alfa sürümündeymiş ve test etmek içim mail gönderin yazıyor.) ubuntu 14.04 ve üzeri tavsiye edilmiş.
minecraft nasıl bir oyun bilmiyorum ancak yapımcısı zaten klon yazmış, yani sanırım bu oyunu indirerek minecraft oynayamazsınız, o yüzden herhalde fiyatı 3 dolar. dolandırıcılık mı derseniz eh işte isim benzerliği falan bir şeyler yapmışlar... 
bu yazdıklarım sizin sorununuza çare olur mu, olmaz .