Steam %85'e varan indirimler.

Başlatan arpia, 29 Kasım 2014 - 12:32:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

arpia

Oyun meraklısı arkadaşlarımız kaçırmasın, bir göz atsın. Ciddi indirim var, sanırım 2 Aralık tarihine kadar.

ersinkandemir

Oyun piyasasının bu kadar çabuk gelişeceğini bilseydim Linux'ta, daha kaliteli bir dizüstü alırdım yahu çok pişmanım. :) 

Ek bir hatırlatma da ben yapayım; Enpara kartınız ile alışveriş yaparsanız ödediğiniz tutarın yarısını da geri alıyorsunuz. Neredeyse bedavaya geliyor oyunlar. Çok mutlu oluyorum bu oyun sektöründeki güzel haberleri görünce. Hemen hemen tamamen kapattık oyun konusundaki eksiğimizi. :)
Where there's a shell, there's a way.

ulupınar

Oyun konusunda bir benim fikrim; rekabet ve ödül eksikliği olan bilgisayar oyunları zaman kaybından başka bir şey değildir.

ersinkandemir

Oyun oynamadığım zamanlarda Nobel almadığım için beni pek etkilemiyor bu durum.
Where there's a shell, there's a way.

heartsmagic

Alıntı yapılan: ulupınar - 29 Kasım 2014 - 13:21:25
Oyun konusunda bir benim fikrim; rekabet ve ödül eksikliği olan bilgisayar oyunları zaman kaybından başka bir şey değildir.

Doğru mu anlıyorum yani, rekabet ve ödül mutlaka olacak?
Rekabet ve ödül olsun, kaybedilen zamanın pek önemi yok yani. Kaybedilmiş sayılmıyor.

Neyse, bu konuyu da baltalayacağız bu gidişle, devam ettirmeyelim yazacaklarımızı.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

neynefes

Call of Duty®: Ghosts  %75 indirimde 24,75 TL. Linux tarafında uyumlu değil ama meraklısına duyurulur :)

An itibariyle 1 gün 8 saat sürecek bu indirim.