Ubuntu'ya ne oldu?

Başlatan -DıLgEş-, 22 Kasım 2014 - 12:13:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

-DıLgEş-

Arkadaşlar dün bilgisayarda Ubuntu'da Home klasörüne bakınca . ile başlayan 10-15 tane klasör gördüm. Birden bu klasörler silinmeye başladı ve bütün ayarlar çöktü. Bu sorunu nasıl çözebilirim yani bu . ile başlayan klasör neden geldi.
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

ulupınar

Alıntı yapılan: Nurullah_RT - 22 Kasım 2014 - 12:13:37
Arkadaşlar dün bilgisayarda Ubuntu'da Home klasörüne bakınca . ile başlayan 10-15 tane klasör gördüm. Birden bu klasörler silinmeye başladı ve bütün ayarlar çöktü. Bu sorunu nasıl çözebilirim yani bu . ile başlayan klasör neden geldi.
.(nokta) ile başlayan klasörler .kde gibi gizli klasörlerdir. Dosya yöneticisinden görünür yapılmadığı sürece görünmez. Çoğunlukla ayarların kaydedildiği klasörlerdir.

if

Durduk yere neden silinsin? Oturum açınca o gizli dosyaların hemen hemen hepsinin tekrar oluşması gerek.

-DıLgEş-

Alıntı yapılan: if - 22 Kasım 2014 - 15:19:16
Durduk yere neden silinsin? Oturum açınca o gizli dosyaların hemen hemen hepsinin tekrar oluşması gerek.

İşte bende bunu merak ediyorum. Neden tekrar silindi de bu ayarlarım gitti.
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..