compizconfig-settings-manager hüsranı yada acı tecrübe

Başlatan duaçınar, 15 Temmuz 2014 - 11:20:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

duaçınar

:( >:(Arkadaşlar  bir acı tecrübemi paylaşıyorum;Paket  yöneticisinde gezinirken  compizconfig-settings-manager  proğramına rastladım.Kullananlardan birinin dikkatli olunmassa ayarları  bozar dikkatini  önemsemeden  kurup  ayarlara   daldım.
    Ayarlardan  gnome  masaüstü ayarı tıklayınca olanlar oldu  ne  panel  kaldı  nede  başlatıcı,hiçbirşeyi  kullanılmaz  oldu.Bir  şekilde burada  arama yaptım ama  çözüm  bulamayınca  bütün düzeni tekrar formatlamak zorunda  kaldım.Bilginiz  olsun.*herkese  Saygılar.
duaçınar

AguilaNegra

Geçmiş olsun,sistemi yeniden kurmak yerine masaüstü yöneticinizin ayarlarını sıfırlamak yeterli olabilirdi.(Unity,Gnome-shell,Cinnamon,Kde gibi)

duaçınar

Teşekkür  ederim.Masaüstü  ayarlarına ulaşabilseydim düzelecekti ama  olmadı.Neyse  bir musubet bin  nasihatten iyidir  derler.Birdaha  iyi  anlamadığımız  proğramları kurup kullanmayız.Saygılar. :)
duaçınar

Haoskman

Sen farkında olmadan arayüz değiştirmişsin hocam. Unity'den Gnome'a geçiş yapmışsın format olmadan kolaylıkla düzeltilebilirdi ama dediğin gibi bir musibet bin nasihatten iyidir. ;)

feritarslan

aman compizden uzakdur =)) compizde yapabildiğim tek şey taşınan pencereyi şeffaf yapmak bide notlar ee yeter napak
                CloneZilla