Ubuntu Türkiye E-Dergisi SUDO'nun 61. Sayısı

Başlatan heartsmagic, 04 Kasım 2014 - 05:02:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

whatdoyouneed

derginizi begenerek okuyorum. Özellikle python hakkında verilen bilgiler harika 60. sayıdan başladım  :P :P :P :P

Reverser

yeni sayı ne zaman çıkacak ya da ne zamanda bir yeni sayı çıkıyor ?

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

cagriemer

Dergi aslinda aylik olarak planlanmis bir dergi. Fakat katkici, dolayisiyla yazi bulmakta zorlandigimiz icin her ay cikaramiyoruz.

rocker_tr

Teşekkürler.
Nikon D7100

feritarslan

Üstad siz nasıl para kazanıyorsunuz ayıptır sorması dergi bile bedava =)
                CloneZilla

neynefes

Alıntı yapılan: feritarslan - 30 Haziran 2015 - 19:30:07
Üstad siz nasıl para kazanıyorsunuz ayıptır sorması dergi bile bedava =)

Para kazanılmıyor ki. Nerden çıktı şimdi bu :)

feritarslan

Alıntı yapılan: neynefesAlıntı yapılan: feritarslan - 30 Haziran 2015 - 19:30:07Üstad siz nasıl para kazanıyorsunuz ayıptır sorması dergi bile bedava =)
Para kazanılmıyor ki. Nerden çıktı şimdi bu
Ben ücretli sanıyordum oyüzden hiç bu bölüme girmedim üye olduğumdan beri, en azından öyle zannediyorum, bugün bi gireyim dedim neymiş bu sudo ! Bir baktım 1-60 indirme bağlantıları yazıyor linkde ap açık verilmiş indirdim vallaha çok hoşuma gitti hala okuyorum indirdiğimden beri, söyleşiler, sohbetler helal olsun tebrik, takdir ederim.
                CloneZilla

neynefes

:) :)
Sistem değişikliğine gideceğiz o zaman yorumlarını bekleriz o zaman. Keyifli okumalar diliyorum :)

feritarslan

Alıntı yapılan: neynefes
Sistem değişikliğine gideceğiz o zaman yorumlarını bekleriz o zaman. Keyifli okumalar diliyorum
Teşekkürler dostum. Arkadaşların çoğu dergiyi okusalar hiç soru sormazlar baya iyi bilgiler var.
                CloneZilla

ginraj

neynefes

Alıntı yapılan: yguzel - 01 Temmuz 2015 - 02:23:13
Ama dergi çok gecikti bence

Geciktiğinin farkındayız hocam çok haklısınız ama bizlerinde özel hayatlarına zaman ayırması gerekiyor. Toplanamadık bir türlü o yüzden.

ginraj

Alıntı yapılan: neynefes - 01 Temmuz 2015 - 03:04:34
Alıntı yapılan: yguzel - 01 Temmuz 2015 - 02:23:13
Ama dergi çok gecikti bence

Geciktiğinin farkındayız hocam çok haklısınız ama bizlerinde özel hayatlarına zaman ayırması gerekiyor. Toplanamadık bir türlü o yüzden.
Biliyorum çok zor bir iş olduğunu lakin aylık dergi sonuçta. Başarılar diliyorum umarım erken bir araya gelip yeni sayıyı çıkartırsınız

sema

:)
susema

neynefes

Alıntı yapılan: sema - 12 Temmuz 2015 - 01:00:59
Çook uzun bir aradan sonra yeniden dergiye katkım olsun isterim, sadece yazı olarak tabii :) Kimle görüşmem gerekiyor :)
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Teşekkür ederiz katkıda bulunma isteğiniz için.

kingyurt

selamun aleykum gençler yaw ben bir türlü indiremiyorum yardımcı olurmusunuz ilk dergiden başlayacam da

omercetin78

Eski sayılara bakalım dedik ancak 61.sayıya ulaşamıyoruz. 61'den sonrası da yok sanırım.
Derginin devamıyla ilgili bilgilendirme yapabilecek birileri var mı?

neynefes

Hep diyoruz eli kulağında diye ama sürekli iş sürecini aksatan bir durum ortaya çıkıyor. Kabak tadı verdi ama sözümü yineleyeceğim; "az kaldı" ;)