teknoseyir.com ve linux bilinci

Başlatan Ozmo, 10 Ekim 2014 - 23:30:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ozmo

http://teknoseyir.com/ adlı bir site var buradan teknolojiyi takip edip sosyal alan sayesinde birbirimize yardım ediyoruz sitede belli bir linux bilinci var siz değerli forum üyelerinin bu siteye üye olup bu bilinç'i biraz daha aşılamanızı istiyorum

not: amacım reklam değildir.

xhektor

Uzun zamandır teknoseyiri takip ediyorum. Donanım konusunda 10 numara bir ekip var. İzlemeyen arkadaşlara tavsiye ederim.

heartsmagic

Siteye aşina olmayanlar için de şöyle yol gösterelim:
http://teknoseyir.com/?s=%23linux
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

plazma

Evet ana sayfaya Linux u ön plana çıkartabilirseniz güzel olur, öbür türlü girince zor linux ile iligli bölüme ulaşmak için @heartsmagicin bağlantısından baktım.

freeman

Zaten takip ettiğim bir adresti. Linux ile ilgilenmeniz de güzel.
Good morning and welcome to the Black Mesa Transit System. This automated train is provided for the security and convenience of the Black Mesa Research Facility personnel.

neynefes

Alıntı yapılan: plazma - 12 Ekim 2014 - 18:49:38
Evet ana sayfaya Linux u ön plana çıkartabilirseniz güzel olur, öbür türlü girince zor linux ile iligli bölüme ulaşmak için @heartsmagicin bağlantısından baktım.

@plazma'ya katılıyorum.

limitsizim

Evet kesinlikle ama kesinlikle bu konuda en iyi sitelerden ben çok beğenerek takip ediyorum her konuda hele linux da gayet iyi

D@bbe

ama orası bir miktar diktatör özentisi yöneticilere kalmış... >:(

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

eronis

@D@bbe Bugün neredeyse her forum öyle. Günlük olarak tuvalete çıkar gibi adam banlıyorlar ;D İşin ilginç tarafı forumda görevli olmanın şartlarından birisi de hiç ban yememiş olmak ama adamlar hobi olsun diye mi banlıyorlar, yoksa kimse görevli olamasın/yerimizi alamasın diye mi ;D
The Linux philosophy is 'Laugh in the face of danger'. Oops. Wrong One. 'Do it yourself'. Yes, that's it. --Linus Torvalds