Gimp'te eklediğim resim başlıkları özelliklerde görünmüyor

Başlatan Gesko, 05 Ekim 2014 - 16:20:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gesko

Selamlar arkadaşlar .

Gimpte düzenlediğim resime .İşte image title , anahtar kelimeler giriyorum .Yani açıklama .Resim : http://i.imgur.com/zjONXjg.png?1?8267

Arkadaşlar buraya kadar * her şey normal .Resimi export diyip kayıt ettiğimde ise .Resim sağ tıklayıp özellikler dediğimde resme ait girdiğim kelimeler gözükmüyor .Bunu nasıl çözerim .

http://i.imgur.com/N2f7YJA.png?1?1700

Arkadaşlar bunu nasıl halledebilirim .Yada hangi programla resime ait bilgileri girebilirim .Umarım cevaplarsınız
"Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.''

M.Kemal ATATÜRK

heartsmagic

Gimp üzerinde ya ben göremedim ya da eklenti falan gerekiyor. Ancak, gthumb kurarsan (küçük bir uygulama zaten) "metadata" üzerinden kolayca değişiklik yapabiliyorsun. ctrl+m kısayolu kendisinin. Bu iş biraz exif verisini düzenlemeye giriyor gibi.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Gesko

Alıntı yapılan: heartsmagic - 06 Ekim 2014 - 02:05:06
Gimp üzerinde ya ben göremedim ya da eklenti falan gerekiyor. Ancak, gthumb kurarsan (küçük bir uygulama zaten) "metadata" üzerinden kolayca değişiklik yapabiliyorsun. ctrl+m kısayolu kendisinin. Bu iş biraz exif verisini düzenlemeye giriyor gibi.

Hocam şu anlık windows 7 kullanıyorum. O yüzden dediğiniz programın windows 'a uygun değil.Başka önerebileceğiniz program var mı ?
"Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.''

M.Kemal ATATÜRK

heartsmagic

Windows uygulamaları için yardım edemeyiz elbette, o yöndeki öneriler için Windows forumları daha isabetli olacaktır :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

furkankalkan

@heartsmagic'e katılıyorum. EXIF verilerini düzenleyen herhangi bir programın işinizi göreceğini düşünüyorum.
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1