Gönderen Konu: [Önemli] Yeni Forum Teması ve Birkaç Yenilik Hakkında  (Okunma sayısı 13210 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« Yanıtla #1 : »
Forumumuz için geliştirmekte olduğumuz yeni forum temamıza kesin ve temelli geçiş yapmış bulunmaktayız. Bundan sonra forumda sadece bu tema kullanılacak. Hem bütünlük açısından hem de teknik açılardan dolayı sizlere tema değişim imkanı sunamayacağız, çünkü bazı önemli bileşenleri (arama, zaman çizelgesi, gezegen gibi) bu temayla bütünleşik olarak geliştirdik.

Bu yeni düzenle size sunduğumuz birkaç yenilik var.

Öncelikle arama sistemimizi ve sayfamızı yenilemiş bulunmaktayız. Sonuçlar yine Google üzerinden geliyor, ama biraz makyajlı bir şekilde geliyor. Arama için hem sağ üstteki kutuyu, hem de "Ara" sayfasını kullanabilirsiniz.

İkinci olarak, "Başlık Açtır" adında yeni bir düğmemiz var. Kilitli olup da kilidinin kaldırılmasını istediğiniz başlıklara girdiğinizde "Yanıtla", "Favorilerime Ekle", "Haberdar Et" düğmelerinin bulunduğu yerde bir adet de "Başlığı Açtır" adlı düğme göreceksiniz. Tıkladığınızda size neden kilidin kaldırılmasını istediğinizi soran bir sayfa karşılayacak. Nedeninizi yazıp onayladığınızda yöneticilerin ekranına bekleyen kilit kaldırma isteği olduğu bilgisi düşecek. Yani kısacası "Kilidinin Kaldırılmasını İstediğiniz Konular" adlı başlığımız tarih oldu.

Üçüncü olarak, "Zaman Çizelgesi" adlı yeni bir sayfa hazırladık. Tapatalk kullananlar ne işe yaradığını bilirler. Yeni ileti atılmış olan son başlıkları, atılan son iletiyi özet şeklinde içerecek şekilde listeleyen bir sayfa. Eğer o son iletiyi henüz okumamışsanız başlığın yanında turuncu bir çizgi göreceksiniz, okumuşsanız başlık gri bir şekilde karşılayacak sizi.

Bir diğer husus, Gezegen'imizi tekrar yeniledik ve okunurluk açısından hoşunuza gideceğini düşündüğümüz iyileştirmelerde bulunduk. Bu sayede eğer Gezegen'e dahil olmak istiyorsanız ilgili başlığımıza uğramanızın yeterli olacağı bilgisini de hatırlatmış olayım.

Bu başlığımız da hem duyuru hem hata/görüş geri bildirim başlığı olsun.

« Yanıtla #75 : »
anasayfaya gidip başlığınıza uygun kısıma  gittiğinizde başlık açabildiğinizi göreceksiniz.

« Yanıtla #76 : »
Herkese iyi çalışmalar,

Daha yeniyim öncelikle bunu söylemek istiyorum kendimi geliştirmek için Ubuntu'ya merak sardım fakat istediğim konu başlığı yok. Ben açayım o zaman dedim konu başlığı açma butonu yok heralde. Forum artık aktif değil mi ?  :o

Duyurular kısmında mı açmaya çalışıyorsunuz ? Normal üyeler diğer bölümlerde konu açabilir sağ üstte Mor olarak Yeni Konu düğmesi yer almaktadır, pasif olsa zaten forum olmaz. :)

« Yanıtla #77 : »
  Daha güncel olan başlığı bulamadım. ;-(

  Kod Seç; butonu ilgili bölümün en alt satırını seçemiyor, bilginize.