[Önemli] Yeni Forum Teması ve Birkaç Yenilik Hakkında

Başlatan alquirel, 25 Eylül 2014 - 06:36:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gokhanyildiz

Alıntı yapılan: alquirel - 26 Eylül 2014 - 02:13:14
Bahsettiğin profil alanı için SMF'nin kendisinde değişiklik yapmam gerektiğinden o iş biraz yatar @neynefes :)

Bu arada, Başlığı Açtır düğmesinin gözüküyor olması lazım. Şunun gibi:

PHP konusunda yardıma ihtiyacınız olursa belirtmeniz yeterli. Hep biz destek alacak değiliz forumdan biraz da katkımız olsun :)

ersinkandemir

@alquirel ve @heartsmagic, 14.04 ile Google Chrome üzerinde aldım ekran görüntülerini. Bir değişiklik oldu mu bilmiyorum fakat şu an daha hoş geliyor gözüme. Bu hâli güzel. Tekrar elinize sağlık. :)

@gokhanyildiz, PHP konusunda destek verecek pek çok kişi var Türkiye topluluğumuzda fakat forum yönetimi haklı olarak SMF'nin çekirdek kısımlarında oynama yapıp kararlığını bozmak istemiyorlar ve olası güncellemelerde bu tarz değişiklikler sıkıntı doğurabiliyor gerçekten.
Where there's a shell, there's a way.

alquirel

Evet değişiklik yaptım ancak verdiğim ekran görüntüsünü değişiklikten önce almıştım.

travego0403

Ellerinize sağlık uzun zamandır bu temayı kullanıyordum ama resmi açıklama gelince teşekkür edeyim. :)
"Matematik bir dildir ve bu dilde şairlere fizikçi denir." Richard Feynman

bigbang

Tema gerçekten çok güzel olmuş Emeği geçen herkese çok teşekkürler.
İlkokul öğretmenim sen'i cümle içinde kullanmamı istediğinden beri susuyorum, lehçesiz bir dilde.
Bilinmeyen kelimeler listemin en başındasın, taa o günden bugüne...

[Özgür Gümüşsoy // Aşkın Oyun Hamurunda Kullanılmayacaklar Listesi]

Altaylardan_Gelen_Atlı

@ alquirel kutlarım üstadım dizayn olarak göze hoş bir yapı olmuş, formu kullanan tüm ubuntu dostları dua ediyor konumda olmalılar.

saygılar
'' YasLandığın ağaç kof ise sende yıkıLırsın ''

fatih29

Hazır değişiklik yapmışken NexantaOS gibi artık geliştirimeyen ve takip edilmeyen konuları kaldırsaydık.

nikbinliknet

Harika olmuş. Emeği geçen herkesin eline sağlık.  :)
İşletim Sistemi:  Ubuntu 17.10
İşlemci: Intel® Core™ i3 CPU M 330 @ 2.13GHz × 4
Ekran: NVIDIA GeForce 310M/PCIe/SSE2

Robinson_Crusoe

Renkler menüler filan hoş olmuş,
Herif manyak yüzünden belli,

Robinson_Crusoe

Herif manyak yüzünden belli,

alquirel

Alıntı yapılan: fatih29 - 27 Eylül 2014 - 16:23:30
Hazır değişiklik yapmışken NexantaOS gibi artık geliştirimeyen ve takip edilmeyen konuları kaldırsaydık.

Keşke :)

Bu temizlik konusu hal-i hazırda planlarımız arasında. Ancak ne zamana yapabilmiş oluruz hiç bilemiyorum :)

Felâsife

Hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kullanmak dileğiyle.
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

meda

Herkesten bir parça var sanki :) Çok güzel bir o kadar da kendine özgü bir tema oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

Altaylardan_Gelen_Atlı

Alıntı yapılan: Mr.AsLanturk - 26 Eylül 2014 - 21:53:27
@ alquirel kutlarım üstadım dizayn olarak göze hoş bir yapı olmuş, formu kullanan tüm ubuntu dostları dua ediyor konumda olmalılar.

saygılar

üstadım sizce de uygunsa bir önerim olacak  '' sayfa sonu / başa dön '' seçeneği  eklene bilir mi yoksa ben mi göremedim

saygılar

alquirel

Aslında SMF'nin kendisine ait bu özellik mevcut. Sayfa numaralarının yan tarafında "Aşağı Git" ve "Yukarı Git" şeklinde.

Daha farklı bir şey mi istemiştiniz?

byrevolver

Altaylardan_Gelen_Atlı

Alıntı yapılan: alquirel - 28 Eylül 2014 - 13:49:36
Aslında SMF'nin kendisine ait bu özellik mevcut. Sayfa numaralarının yan tarafında "Aşağı Git" ve "Yukarı Git" şeklinde.

Daha farklı bir şey mi istemiştiniz?

üstadım yaşlılık zuhuru sebebiyle iç sayfaları görmedim :(
ricam ana sayfa içindi
saygılar

lordofthelbs

teni tema çok güzel olmuş.Eleştirmek için kusur aradım ama bulamadım.Sadece arkaplan pattern olduğu çok belli.Yani sayfayı aşağı kaydırırken arkaplanın tekrar edişi belli oluyor.

ersinkandemir

Arkaplan deseni bende sorunsuz ve ben beğendim. Tarayıcım Chrome, 14.04 kullanıyorum. Bu konuda sorun varsa feedback geçmiş olalım.
Where there's a shell, there's a way.

mozhan

When we ride on our enemies..

https://github.com/mustafaozhan

hatas

Bu arada ana sayfa, forum derken Vikimiz teması iyice emanet gibi durmaya başladı. :D

alquirel

Viki'ye tema en çok istediğim şey aslında. Vaktim oldukça bakınıyorum ama henüz somut bir şey üretmiş değilim.

mozhan

Ayrıca yeni yanıtlar ve zaman tüneli nin eklenmesi  rss kullanmayı gerektirmeyecek olması mükemmel.
When we ride on our enemies..

https://github.com/mustafaozhan

Floki

Geçrçekten temayı çok beğendim , modern ve sade olmuş. Kenarların boş olması bu sadelik hissini arttırmış.

ygtcmz

Herkese iyi çalışmalar,

Daha yeniyim öncelikle bunu söylemek istiyorum kendimi geliştirmek için Ubuntu'ya merak sardım fakat istediğim konu başlığı yok. Ben açayım o zaman dedim konu başlığı açma butonu yok heralde. Forum artık aktif değil mi ?  :o