Thunderbird türkçe paketi hk.

Başlatan AguilaNegra, 14 Eylül 2014 - 16:04:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AguilaNegra

Merhaba,
Thunderbird türkçe sürümde ingilizce olarak kalmış yerler var,ilk olarak bir önceki temmuz güncellemesinde görmüştüm,son güncellemede de düzelmediği görünüyor.
Mozilla.org.tr adresindeki iletişim bölümü ile aktarmak istedim ama başarılı olmadı/olamadı.
Get messages-preferences-not junk ve learn more butonları ingilizce olarak duruyor.
Bu durumu bildirmenin yolu nedir?
Teşekkürler.

heartsmagic

Çeviri bölümüne taşıyalım konuyu.
Sanırım çeviri şurada yapılmakta:
http://mozilla.locamotion.org/tr/thunderbird/

Buna göre el atacak arkadaşlar varsa değerlendirirler. Öteki türlü eksiklerin olması sanırım normaldir, tabi çok göz önünde bir şeyse önce o çevirilerden başlanılabilir. Belki çevrilmiştir de daha depolara yansımamıştır.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

AguilaNegra

@heartsmagic,
Hatırlayamadığım kadar uzun süreden beri problem yoktu,bu yılın temmuz güncellemesi ile oluştu ve eylül güncellemesi ile kısmen düzeldi.
Ana pencerede postaları indir butonu çok göz önünde ama sorun bana özel ise,diğer kullanıcılarda problem yok ise o zaman çeviri yapan arkadaşlar göremezler elbette.
Teşekkürler.

heartsmagic

Ben bakmadım ne durumda diye açıkçası, hatırlatınca bir ara bakayım. Çeviri devam ediyordur, bir bakmışız yeni bir güncelleme ile çözülmüş olur bir süre sonra :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.