TeamViewer Programı İçin Kısayol Oluşturma

Başlatan Robinson_Crusoe, 12 Eylül 2014 - 17:28:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Robinson_Crusoe

Merhaba arkadaşlar TeamViewer programını indirdim, tar.gz uzantılı olarak programı bir klasöre çıkardım program sorunsuzca çalışıyor ama maüstüne kısayol bağlantısı oluşturamadım, klasördeki teamviewer dosyasını masa üstüne kopyala diyince çalışmıyor bunun mantığı nedir nasıl kısayol oluştura bilirim,
Herif manyak yüzünden belli,

siberoloji

Programı (teamviewer) çalıştırdığınızda soldaki başlatıcıda görünen resmine sağ tıklayıp Başlatıcıya sabitleseniz olur mu?

Robinson_Crusoe

Alıntı yapılan: siberoloji - 12 Eylül 2014 - 18:56:02
Programı (teamviewer) çalıştırdığınızda soldaki başlatıcıda görünen resmine sağ tıklayıp Başlatıcıya sabitleseniz olur mu?

Olmadı üstat öyle yapınca ikon resmi soru işareti şeklini aldı ve tıklayınca programı açmadı,

heartsmagic

İkilik dosya mı çıktı yani? Yanlış hatırlamıyorsam paketlenmiş .deb dosyalarının dağıtılıyor olması gerekiyordu?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Robinson_Crusoe

Alıntı yapılan: heartsmagic - 15 Eylül 2014 - 00:18:32
İkilik dosya mı çıktı yani? Yanlış hatırlamıyorsam paketlenmiş .deb dosyalarının dağıtılıyor olması gerekiyordu?

Ubuntu için yoktu, bende tar.gz uzantılı olanı indirdim,

heartsmagic

Robinson_Crusoe

if

zubanda860

gdebi programini indirip ubuntu yazilim.merkezinden .deb uzantili paketi yukleyebilirsiniz.

* ubuntu debian tabanli bir isletim sistemi oldugundan .deb uzantili paketleri de calistirabiliyor.synaptic ve aptitude de paketler icin size yararli olacaktir->ubuntu yazilim merkezinden indirebilirsiniz
Herkes doğru insanı bulmak ister, yanılmamak için. Oysa kimse uğraşmaz, doğru insan olmak için.:|

heartsmagic

Alıntı yapılan: Robinson_Crusoe - 15 Eylül 2014 - 12:16:28
Alıntı yapılan: heartsmagic - 15 Eylül 2014 - 00:52:07
Yo, vardır: http://www.teamviewer.com/tr/download/linux.aspx
http://download.teamviewer.com/download/teamviewer_linux.deb

.deb uzantısı debian için değilmi üstat, ben öyle olduğunu bildiğim için ,indirmedim,

Arkadaşların açıkladığı gibi Ubuntu da .deb kullanıyor zaten de, orada "Ubuntu, Debian" yazıyor :)