[Çözüldü] Ölümcül hata!

Başlatan wildceno, 06 Nisan 2008 - 16:25:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

wildceno

Geçen gün vistanın yanına ubuntunun son sürümünü kurayım dedim. 8.04 betayı indirmiştim, Onu kuruyordum, uyuya kalmışım kalkınca kurulum tamamlanmıştı ama bir hata vardı; ölümcül hata yazıyordu. Uyku sersemliğiyle tamam'a tıklayıp devam ettim. Ubuntu normal devam ediyor gibiydi ama sonra farkına vardım ki; ubuntu cd'den çalışıyor ama program indirip kurabiliyordum.  Ne garip işti anlamadım.
Bir fikriniz var mı?

Semih

Ölümcül hata yazıyordu demek ilk defa duydum.Kurulum tamamlandıysa ki reset atmanı ister senden normal olarak Grub ile başlar pc.Hala live cd içindiyse onunla başlar.Biraz daha açarsan daha yardımcı olur herkes
A.Semih Türk

Sypro

Genellikle grub kurulumu gerçekleşmediği zaman çıkan bir hatadır.
Live cd'den açtıktan sonra grubu elle yapılandır. Gerekli herşey forumda mevcut, arama kısmına Grub Kurulumu yazarsan çıkacaktır.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

wildceno

bugun birde 7.04 cd vardı onunla denedim.hata su
grub-install(hdo) komutu başarısız    bu ölümcül bir hata

wildceno

zaman herşeyin ilacıymıs sanırım dün aksam kurdum aynen hiç bir sorun cıkmadı..
bu arada compiz ederken ati ekran kartımda bir sorun cıktı sanırım.

Sypro

compiz ile ilgili sorunları Compiz başlığı altında tartışalım. Ölümxül hata sorununuz çözüldüğüne göre topic'i çözüldü olarak düzenliyorum.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."