Internet Download Manager

Başlatan megalanya, 01 Eylül 2014 - 17:21:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

megalanya

Merhaba arkadaşlar. Ubuntu'ya IDM'yi nasıl yükleyebilirim acaba? Wine ile yüklenebiliyor mu veya Linux sürümü var mı? Turbobit ve Letitbit'ten indirmem gereken dosyalar var tarayıcıdan indirince duraklatamıyorum ve bağlantı kopmaları oluyor. Turbobit az önce %97'de iptal etti indirmeyi sinir oldum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

kindly34

Ubuntu Yazılım Merkezi'nden "uget" yükleyebilirsiniz.

meda

"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

plazma

Downthemall - u kullanıyorum ben mozilla eklentisi en yakın o geldi bana idm ye göre :

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/downthemall/

furkankalkan

Bana IDM e en yakın gelen arayüz bakımından FDM oldu (wine ile kurulabilir) komut satırı içinse axel favorimdir.
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

delicesineseven

Herkese merhaba
Kendi bilgisayarımda yaklaşık 1 yıldır ubuntu kullanmıyorum ama ara sıra ubuntu vps kullanıyorum. Bu programı vps'te kullanmıştım gayet iyiydi.
Xtreme download manager adlı program.
http://xdman.sourceforge.net/

megalanya

Tavsiye ettiğiniz programların hiçbirisiyle Turbobit sitesinden indirme yapmayı başaramadım. Sadece Windows 7'de Internet Download Manager işe yarıyor. Ubuntu için başka önerisi olan var mı?

hsynblgn

ben jdownloar bete 2 yi kullanıyorum google chrome de Two-Click JDownloader eklentisini kullanıyorum
mozillada ise flashgot eklentisini kullanıyorum turbobit linkine geldiğimde yavaş indirme üzerine sağ tıklayıp ilgili bölümü seçiyorum ve otomatik ekliyor j downloadere

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 11 Aralık 2014 - 19:45:40

[eklenti yönetici tarafından silindi]

mehmethyalcin

flaregeti kullanabilirsin çok iyi.

turkerataturk

flareget ücretli program tam performans sunmuyor,

kulalnımı en basit uget en hızlı ise jdownloader fiber internetin varsa 60mb/s üzreinde ise jdownloader öneririm eğer hızın düşük ise uget iyidir.

önce firefox a flasgot eklentisini kur

sonra uget kur
sudo add-apt-repository ppa:plushuang-tw/uget-stable
sudo apt-get update
sudo apt-get install uget

sonra uget aria ekletisi kur

sudo add-apt-repository ppa:t-tujikawa/ppa
sudo apt-get update
sudo apt-get install aria2

yanlız indirme yapaken bağlantı sayısını 16 ya çıkar yüksek hızda indirirsin..
''Mustafa Kemal ATATÜRK''

dj_psk

JDownloader
Kurulum için;
sudo add-apt-repository ppa:jd-team/jdownloader
sudo apt-get update
sudo apt-get install jdownloader-installer
İnadına değil daha iyi olduğu için Linux!