Elementary Os konuk oturumunu nasıl kapatabilirim?

Başlatan rev6, 27 Ağustos 2014 - 10:36:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rev6

Merhaba arkadaşlar elementary os luna versiyonunu kullanıyorum,konuk oturumunu kapatmak istiyorum fakat ne yaptımsa başaramadım,internetteki tüm çözümlere baktım,genellikle ligthdm dosyasını editlemekten bahsedilmiş fakat onuda yapamıyorum,dosya içerisinde değişiklik yapılmasına izin vermiyor,ne yapıpta konuk oturumunu kapatabilirim?

sem

Merhabalar, İngilizce durumları nedir

Gerekirse çeviri konusunda yardımcı olunabilir, aşağıdaki bağlantı işinize yarayabilir: gerçi bir sene olmuş mesaj üzerinden belki sorun giderilmiştirs

http://elementaryos.org/answers/how-do-i-disable-the-guest-account-1
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

rev6

Alıntı yapılan: sem - 27 Ağustos 2014 - 11:59:07
Merhabalar, İngilizce durumları nedir

Gerekirse çeviri konusunda yardımcı olunabilir, aşağıdaki bağlantı işinize yarayabilir: gerçi bir sene olmuş mesaj üzerinden belki sorun giderilmiştirs

http://elementaryos.org/answers/how-do-i-disable-the-guest-account-1
yanıtınız için çok teşekkür ederim,sorun phanteon greeter'dan kaynaklıymış,lightdm veya farklı bir desktop manager yüklemem gerekiyormuş,nasıl yükleyebilirim acaba bir bilginiz varmı?

kindly34

Sırası ile aşağıdaki komutları deneyiniz, daha sonra bilgisayarı yeniden başlatınız.
sudo apt-get install lightdm
sudo dpkg-reconfigure lightdm

rev6

Alıntı yapılan: kindly34 - 27 Ağustos 2014 - 13:06:51
Sırası ile aşağıdaki komutları deneyiniz, daha sonra bilgisayarı yeniden başlatınız.
sudo apt-get install lightdm
sudo dpkg-reconfigure lightdm

malesef çözüm olmadı :( hatta bilgisayar başlatılamadı bile anlamadığım hatalar verdi,yeniden kurdum bende sistemi,varmı başka çözümü olan?

meda

Araştırmanı Ubuntu 12.04 kuruluymuş gibi yaparsan daha fazla kaynağa ulaşırsın.Zaten Luna Ubuntu 12.04 tabanlı.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

if