RSS adresleri

Başlatan yupe, 16 Ağustos 2014 - 22:19:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yupe

forumun belli bir konudaki rss adreslerini nereden öğrenebilirm ; mesela yazılım / programlama / C#  kısmındaki yazıları takip etmek istediğimde ilgili yerin rss adresini nasıl öğreneblirim ?

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

yupe

"Besleme adresi geçersiz" hatası veriyor, liferea ve thunderbird aynı hataları verdi.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 16 Ağustos 2014 - 23:52:21

yanıtı buldum : https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?;board=114.0;action=.xml;type=rss  ,  mono sayfasının kodu 114.0 . ilginiz için tşk.

heartsmagic

type=rss'ye gerek olmaz diye düşünmüştüm ama RSS istemcileri mızmızlandırlar mı o olmayınca?

yupe

bir sorum daha olucak : sadece açılan yeni konular için ileti almamın bir yolu varmı ? Mesela forumun , "öneri ve istekler" kısmına sadece yeni bir konu açılanca bilgilendirilmek istiyorum  ( açılan konuya verilen cevaplar için herhangi bir ileti almak istemiyorum ) bu mümkün mü ?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 17 Ağustos 2014 - 18:26:59

cevap verebilecek yok mu ????

heartsmagic

Bir gün bile olmadan cevap verebilecek birileri için ısrarcı olma lütfen :)

http://wiki.simplemachines.org/smf/XML_feeds

Gördüğüm kadarıyla sadece yeni açılan konular için besleme yapmıyor SMF. Beslemeleri iletiler üzerinden yapıyor gibi.