Güncelleme yaptım sorun çıktı

Başlatan garipolu, 15 Ağustos 2014 - 11:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garipolu

Dün bir güncelleme yaptım. daha sonra işletim sisteminde sıkıntılar çıktı. Mesela FİREBOX tarayıcısına girdiğimde 1-2 saniye sonra sistem dışarı atıyor, yani tarayıcı kapanıyor, hatta bazen bilgisayar ekranı tamamen kararıyor ve bilgisayarı kapatıp açka zorynda kalıyorm.
Keşke güncellemeyi yapmasaydım.Sorun nasıl çzöülecek acaba?Opera ile çalışmak istiyorum onda da bazı uygulamalar çalışmıyor.

heartsmagic

Ubuntu sürümün nedir?
sudo apt-get update
sudo apt-get upgrade
sudo apt-get dist-upgrade

çıktılarını paylaş lütfen.

Ayrıca, Firefox'u uçbirimden açıp kapandığı zaman vereceği hata iletisini de buraya aktar:
firefox
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

garipolu

Ubuntu sürümüm   14.04 LTS

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 20 Ağustos 2014 - 16:10:51

Diğer bahsettiğiniz bilgileri nerede bulabileceğimi bilemiyorum. Firefox ile sorun ilgili sorun devam ediyor. Acaba geri yükleme yapsam sorun çözülürmü* Geri yüklemeyi nasuıl yapabilirim?
Operada çalışrken bazen Türkçe karakterrlerle ilgili sorun da çıkyor.

Ayrıca bazen bilgisayar ekranı tamamen kararıyor. Ama internettte radyo dinleyebiliyorum Anlayacağınız bemim makina kafayı yedi sanki):::

heartsmagic

Geri yükleme gibi bir yöntem yok. İstediğim bilgiler için ctrl+t ile uçbirimi aç ve o komutları tek tek yürüt. Sonuçları da buraya kopyalayıp yapıştır. Bunu yaparken kod etiketi kullan. Kod etiketi: kodetiketi

Firefox için yine uçbirimi aç, Firefox kapalıyken o komutla kendisini aç, kapanınca çıkan hataları buraya geç.

Tek başlıkta tek sorun konuşuyoruz, şu an fazlaca karıştı zaten başlık, üzerine bir de Opera gelmesin. Kararma sorunu içinse grafik kartı sürücülerine bakarız.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.