ubuntu 14.04 64bit sanal makineyi kapatınca kendi kendini formatlıyor

Başlatan terbisil, 31 Temmuz 2014 - 15:55:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

terbisil

yeni kurduğum bir makine.açıp yaptığım saat ayarlarını,programları,dosyaları(masaüstü veya belgeler farketmiyor),yüklediğim python modüllerini,indirdiğim ubuntu tweaksi herşeyi kapatınca siliyor.her açtığımda yeni kurulmuş gibi yardımlarınızı bekliyorum.

heartsmagic

Sorun Ubuntu kaynaklı değildir. Hangi sanal makine yöneticisini kurdun bilmiyorum ancak yazılabilir olmayan bir ayar yapmış olabilirsin. Ayrıca, elindeki ISO üzerinden sistemi kuruyor musun yoksa Canlı CD gibi sadece açıp bakıyor musun? Kısacası kurulum yaptın mı?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

terbisil

Alıntı yapılan: heartsmagic - 31 Temmuz 2014 - 20:08:43
Sorun Ubuntu kaynaklı değildir. Hangi sanal makine yöneticisini kurdun bilmiyorum ancak yazılabilir olmayan bir ayar yapmış olabilirsin. Ayrıca, elindeki ISO üzerinden sistemi kuruyor musun yoksa Canlı CD gibi sadece açıp bakıyor musun? Kısacası kurulum yaptın mı?
isodan kurulum yaptım vmware workstation 10.0 üzerinde kurulu.yazılabilir olmayan ayar yapmışsam eğer tekrar mı kurmalıyım?

heartsmagic

Benimki zayıf bir yorum sadece, yeniden kurulması gerekir mi gerekmez mi, sorun benim düşündüğüm şeyden dolayı oluyor mu olmuyor mu bilmiyorum. Şu ayar sende nasıl görünüyor?
http://i.imgur.com/J0ICavU.jpg
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

terbisil

Alıntı yapılan: heartsmagic - 31 Temmuz 2014 - 23:31:28
Benimki zayıf bir yorum sadece, yeniden kurulması gerekir mi gerekmez mi, sorun benim düşündüğüm şeyden dolayı oluyor mu olmuyor mu bilmiyorum. Şu ayar sende nasıl görünüyor?
http://i.imgur.com/J0ICavU.jpg
tamam ben yeniden kurdum.düzeldi.yardımların için teşekkür ederim.