[Çözüldü] AMD HD 6570

Başlatan Caner06, 26 Temmuz 2014 - 15:49:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Caner06

Arkadaşlar AMD HD 6570 Ekran kartı sahibiyim, sürücüsünü nasıl kuracağım? Forumda araştırdım ancak pek * bir şey anlamadım.

heartsmagic

@Caner06, öncelikle iletilerinin tümünü koyu harfle yazma lütfen. Daha önce de söyledim ancak gözünden kaçtı sanırım. Koyu harfler vurgu için kullanılmalı ki bir anlamı olsun.

Yazılım ve Güncelleştirmeler uygulamasını aç, Ek Sürücüler sekmesine git. Sana orada muhtemelen sürücü önerecektir ATI için. Sürücüyü kur, sistemi yeniden başlat. Olmadı, bu bölümde sabit başlıklar göreceksin ATI ile ilgili, onlara da bakabilirsin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Caner06

Alıntı yapılan: heartsmagic - 26 Temmuz 2014 - 15:53:13
@Caner06, öncelikle iletilerinin tümünü koyu harfle yazma lütfen. Daha önce de söyledim ancak gözünden kaçtı sanırım. Koyu harfler vurgu için kullanılmalı ki bir anlamı olsun.

Yazılım ve Güncelleştirmeler uygulamasını aç, Ek Sürücüler sekmesine git. Sana orada muhtemelen sürücü önerecektir ATI için. Sürücüyü kur, sistemi yeniden başlat. Olmadı, bu bölümde sabit başlıklar göreceksin ATI ile ilgili, onlara da bakabilirsin.

Önceki konumuda editlemişsiniz ama fark edemedim. Kusura bakmayın.

EK sürücülerde 3 tane var, Açık kaynak test edildi ve 2 tanede Sahipli var. Hangisini seçeceğim?

EDIT : Çözdüm teşekkürler.

plazma

Grafik kartınız mobil mi, pci bir kart mı, daha doğrusu dizüstü mü kullanıyorsunuz masaüstü mü ?

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=33412.0 çıktılarıda geçermisiniz.