[Çözüldü] Windows'a kurulan Gimp'in güncellenememesi

Başlatan candanozturk, 09 Temmuz 2014 - 12:29:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

candanozturk

Merhaba kullandığım pc'ye çoğu zamanlarda iş yüzünden ara vermek zorunda kalıyorum. Bazı günler uzun süre başka pc lerle idare etmek durumundayım. Bu yüzden windows olan pc lere de gimp kurdum. Ancak 2.8.10 sürümünü bulabildim ve oldukça eski görünüyor.

En önemli sorun ise güncelleme yapamıyorum. Yardım kısmında ''eklenti tarayıcısı'' var. Eklentileri gösteriyor ama yüklemiyor. Asıl kullanmak istediğim özelliği ise eklentiyle beraber gelen kısımdaydı.

Nasıl güncelleme yapabilirim?

heartsmagic

Bulabildim dediğin sürüm zaten 14.04 üzerindeki sürüm, kısacası eski bir sürüm değil o.
Eklentileri yüklemiyor ama ne oluyor diyeceğim ama sistem Windows olduğu için doğru forumda konuşmuyor olabiliriz sorunları :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

candanozturk

haklısın tabi ama en azından ''doğru forumda konuşabilmiş olmayı'' gimp sayesinde ucundan tutabilir miyim diye düşünüyorum. :) en azından gimp'ten vazgeçemeyen linux sevdalılarının zor koşullarda (windows) gimp'i nasıl kullanacağına dair bilgiler paylaşabiliriz.

heartsmagic

İstisnalar olabilir elbette :)
Mesele şu ki, eklenti kurulmuyor ama hata falan da vermiyorsa irdelemek zor. Eklentiler şuradan kurulamaz mı?
http://sourceforge.net/projects/gimpextensions/
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

candanozturk

Gerçekten yardımı seven birisin. Çok uzun süre arasam bile bulamazdım. Çok teşekkür ederim kurdu hepsini.