Ichinose Studios Desteklerinizi Ve Yardımlarınızı Bekliyor

Başlatan agg1401, 26 Haziran 2014 - 13:15:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

agg1401

Merhaba sayın linux kullanıcıları.

Ichinose Studios ekibini kurduğumuz günden beri asıl amacı linux dünyasına ve indie dünyasına bir şeyler katmaya çalışmaktır. Oldukça kaliteli programlar yapmak için harekete geçtik.

Ayrıca yapacağımız işler ise, oyunlar, programlar ve müzikler yapacağız. Genellikle oyunlarımız yeniden yapım tabiri ile olan remake şeklinde olacaktır. Özgün oyunlarımızın da planları bulunmaktadır.

İlk oyunumuz olan "Adventure Boy" adlı oyunumuz "Hudson Adventure Island" serisinin oyununu yeniden yapıyoruz. Oyunumuz, Windows, Linux, Mac OS, Android gibi ortamlara çıkaracağız. Oyunu Game Maker Studios adlı program ile yapıyoruz ve lisanslıdır.

Oyunlarımızdan sonra gelen özellikle program olan "Lansensei" (Dil Öğretme Projesi) kesinlikle baş gösterecektir, umarım güzel işler çıkarırız. Çünkü biz yeniyiz, sizlerin desteğinize ve yardımınız çok önemlidir. Programlarımızı ise, python kodlama dili ile yapmayı planlıyoruz.

Son söz olarak, okuduğunuz için teşekkürler.

Saygılarımla,
Ichinose Studios CEO'su.

alorak

Dil öğretme projesi girişiminiz oldukça güzel bir girişim. Umarım planlı ve uzun soluklu olur. İyi çalışmalar.
özgürlük için

agg1401

Alıntı yapılan: alorak - 26 Haziran 2014 - 16:01:46
Dil öğretme projesi girişiminiz oldukça güzel bir girişim. Umarım planlı ve uzun soluklu olur. İyi çalışmalar.

Teşekkürler, dediğim gibi grafiksel yönden yardımcı bulabilirsek. İş tamamdır.

unpredict

Bencede gerçekten güzel bir çalışma olur dil öğretme projesi yanılmıyorsam pythondan bahsediyorsunuz eğer öyleyse tavsiyem istihzadaki pdf deki konuları sırayla birebir işleyip videoya çekmeniz çünkü hem istihza yeterince ayrıntılı hemde python eğitim serisi çeken pek insan yok varsada 15 video çekip bırakıyor umarım iyi bir çalışma olur şimdiden başarılar

agg1401

Alıntı yapılan: unpredict - 26 Haziran 2014 - 23:12:29
Bencede gerçekten güzel bir çalışma olur dil öğretme projesi yanılmıyorsam pythondan bahsediyorsunuz eğer öyleyse tavsiyem istihzadaki pdf deki konuları sırayla birebir işleyip videoya çekmeniz çünkü hem istihza yeterince ayrıntılı hemde python eğitim serisi çeken pek insan yok varsada 15 video çekip bırakıyor umarım iyi bir çalışma olur şimdiden başarılar

Tavsiyen için teşekkürler, ben de öyle yapacağım. PDF'leri çekip internet bağlantısını koparıp öyle çalışacağım.

unpredict

Videolar ne zaman gelmeye başlar bir tarih varmı python'la uğraşan arkadaşlar soracaktır zatende ben sorayım dedim?

agg1401

Alıntı yapılan: unpredict - 27 Haziran 2014 - 10:16:37
Videolar ne zaman gelmeye başlar bir tarih varmı python'la uğraşan arkadaşlar soracaktır zatende ben sorayım dedim?

Öğrendikçe eklerim, daha önce yazılı anlatmıştım. Bir örneğimi bulabilirsem atarım.

unpredict

@agg1401 dostum pythonun ilk konusu olan print konusunu öğrenip videoya çekmek bu kadar zor olmasa gerek eğer yapmayacaksan konuyu yöneticilerden kilitlemelerini istemelisin belkide bir çok arkadaş sen video çekeceksin diye seni bekliyor.

agg1401

Alıntı yapılan: unpredict - 29 Haziran 2014 - 14:46:47
@agg1401 dostum pythonun ilk konusu olan print konusunu öğrenip videoya çekmek bu kadar zor olmasa gerek eğer yapmayacaksan konuyu yöneticilerden kilitlemelerini istemelisin belkide bir çok arkadaş sen video çekeceksin diye seni bekliyor.

Mikrofonum ve kulaklığım yok, olsa çekerdim ama yazarakta anlatabilirim.

unpredict

@agg1401 zaten yazılı belge bir sürü var siz burada dil öğretme projesi diyip video çekmeyi planlıyorsanız bir an önce başlamanız gerekmekte.

agg1401

Alıntı yapılan: unpredict - 30 Haziran 2014 - 12:03:52
@agg1401 zaten yazılı belge bir sürü var siz burada dil öğretme projesi diyip video çekmeyi planlıyorsanız bir an önce başlamanız gerekmekte.

Yabancı dil eğitimi yanlış anlaşılmış, orada günlük hayatta konuştuğumuz dilden bahsetmek istiyorum.

unpredict