Flareget indirme yöneticisi içi boş dosya sorunu

Başlatan neynefes, 22 Haziran 2014 - 15:37:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

neynefes

Flareget kullanmaya çalışıyorum indirme yapmak için fakat indirdiği dosyaların içi boş oluyor. Boyut olarak indirmek istediğim dosyanın boyutu indirildi diyor ama dosyayı açtığımda içi boş bir klasörle karşılaşıyorum.
Aynı dosyaları Steadyflow indirme yöneticisiyle indiriyorum istediğim şekilde inmiş ve kullanılabilir oluyor dosyalar. Steadyflow da eksiklik ise çok basit bir indirme yöneticisi oluşu. İndirme kuyruğu vs. tarzı ek özellikleri yok bu sebeple Flareget kullanmak istiyorum ama o da bu şekilde sorun çıkartıyor.

Jdownloader'ı önerecek arkadaşlar olabilir o da sistemimde anlamsız bir şekilde kasılıyor ve çalışmıyor. Menüler kayıyor verdiğim hiçbir komutu algılamıyor.

Flareget sorununu nasıl halledebilirim?

heartsmagic

Dosya indiriyorsun ama dizin mi oluşturuyor kendisi?
Benzer bir sorun görmedim, aynı sorunu başkaları da yaşıyor mu teyit etmek lazım.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

neynefes

Her dosyada olmuyor büyük indirmelerde sıkıntı yaşıyorum. Dosya indi diyor. Dosya boyutuna bakıyorum doğru ama dosyanın içi boş. Gerek rar gerek sıkıştırılmamış bir dosya olsun aynı hatayı alıyorum.

heartsmagic

Acaba büyük dosyalarda inerken bir şekilde ağda sorun oluyor ve Flareget'e mi yansıyor bu durum? Gerçi devam etme özelliği vardır. Diyeceğim ki uçbirimden başlatıp deneyelim ama zaten düzgün bir şekilde indirdiğini söylüyormuş.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

neynefes

Bi hata veya uyarı vermiyor. Aslında çok da başarılı bir program. Fakat büyük dosya indirdiğim vakit içi boş defalarca denedim hep aynı şey oluyor. Küçük dosyalarda hiçbir Problem yok

plazma

Ben mozillanın eklentisi olan Downthemall u kullanıyorım idm yi andırıyor bana ayarlarıda ona gröe yaptım 10 parçaya bölüyorum indirirkenb sorun çıkartmadı sende mozilla var ise dene bir istersen başarılı geldi bana.

http://www.downthemall.net/

neynefes