A'dan Z'ye Java

Başlatan WhiteScars, 21 Haziran 2014 - 09:56:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

jorge

Bu güzel projenin hayata geçirilmesi için yapabileceğimiz bir şey varsa elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım.

srgnaras

konuyu hortlatmak gibi olacak ama bu konuda gerçekten akedemik seviyede bilgi verebilen ve örneklerle bunu anlatabilen bir youtube kanalı var ayrıca türkçe.
https://www.youtube.com/playlist?list=PL843ECFB656DCE163
uzun zamandır forumdan uzak kaldım ancak şimdi yavaştan geri dönüyorum. bu konuda favorilerim arasındaydı. not düşmeden geçmek istemedim.

En zengin insan en güçlü arkadaşlara sahip insandır.

Fatih Doğdu

Arkadaşlar Merhaba,

Ara ara bu siteye girip biraz vakit geçirdikten sonra yok olanlardanım. Fakat her foruma girdiğimde fayda sağladığım, yararlandığım ve destek aldığımı inkar edemem. Bu sitede gerçekten alanında uzmanlaşmış ve söz sahibi arkadaşlarım var. Sizinle paylaşmak istediğim bir fikir var. Yeteri kadar talep olursa Programlama grupları kurularak sistematik bir şekilde birbirimizi eğitebiliriz. Zaten forumlar bunun için değil mi?

Örnek vermek gerekirse Java Programlama grubu kurulur. Bunları forumda bir kaç pozisyon/unvan ile sınıflandırarak şekillendirilebilir.

Saygılarımla.

sirlar123

bunu yapmak yıllarını alır ama güzel olur.tasarım desenleri ve database çok iyi olur ama hibernate kendi kendine bir bela