Google, Apple'ın dünyanın en değerli şirketi unvanını ele geçirdi.

Başlatan Atamertes, 21 Mayıs 2014 - 16:41:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Atamertes

Millward Brown'ın Dünyanın en değerli 100 markası BrandZ araştırmasına göre Apple yüzde 20 kan kaybederek değeri 148 milyar dolara düştü.
Google ise yüzde 40 büyüyerek 159 milyar dolarlık bir değere ulaştı. Google'ın bu atılımını yeni yatırımları Google Glass, Android ortaklıkları ve akıllı saatler sağladı. Google bu sayede son çeyrekte 15.4 milyar dolar ciro yaparak 3.45 milyar dolar kar elde etti.

Dev batıyor.
Oyun bölümünde windows tabanlı oyun haberi paylaştığım için ceza almışım.
Ya cezayı verenlerin wine diye bir uygulamadan haberi yok ya da oyun bölümündeki diğer konulara hiç bakmıyorlar.
Saygısızlık yapmayı da yapılmasını da sevmem, yakıştıramadım.

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Atamertes

Bunun burada olmaması gerektiğini biliyorum =) maksadım konu açılsın farklı şeyler tartışalım teoriler üretelim, forumda sürekli kodlar dönüyor sürekli bir teknik servis havası hakim, bunu bir şekilde dağıtmamız gerek diye düşünüyorum  :-[
Ya cezayı verenlerin wine diye bir uygulamadan haberi yok ya da oyun bölümündeki diğer konulara hiç bakmıyorlar.

heartsmagic

Onu zamanında denedik, sonu pek iyi olmadı :) Konu Dışı, Forum Dışı bölümlerimiz mevcuttu. Ancak, konular çok dağılmaya, tartışmalar farklılaşmaya başladı. Hem bizim yükümüz ve sorumluluğumuz artıyor öyle olunca, hem de gereksiz yere insanlar birbiriyle tartışıyor. 

Buranın en büyük artısı (bize göre) insanları ayrıştıracak konuların olmaması. Evet, diğer forumlar gibi değiliz, sohbet muhabbet edecek pek konumuz yok. Fakat hepimiz daha huzurlu, daha mutluyuz burada.

Atamertes

Burayı sevmemin nedeni ne biliyor musun? Bir şeyleri çözebilen nadir forumlardan biri olması :) Sanırım bunun bedeli de bu.

heartsmagic

Biz de o nedenle seviyoruz :) Hedefimiz ve yapabileceklerimiz sınırlı, bu nedenle de böyle kısıtlamalarımız olmak zorunda.