Sanal makineye Backtrack veya Kali Linux kuramıyorum

Başlatan terbisil, 06 Mayıs 2014 - 21:01:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

terbisil

Backtrack 5r3ü vmwareda kuramadım.Aslında ne kadar basit olduğunu biliyorum ama birçok yere baktım bu problemi hiçbiyerde bulamadım.Bunun yanında kali linux ubuntu 13.10 64bit-32bit ide kuramadım.Problemin bende mi bilgisayarda mı indirdiklerimde mi olduğunu anlayamıyorum lütfen yardımcı olun.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

heartsmagic

Öncelikle, başlıkları sorun neyse ona göre oluştur lütfen, bu şekilde başlık olmaz.
İkinci olarak, ortada hata falan görünmüyor, yardımcı olmak çok güç bu şekilde.
Son olarak da, Ubuntu haricindeki sorunlar için lütfen bu başlığı taşıdığım bölümü kullanalım.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

terbisil

Alıntı yapılan: heartsmagic - 07 Mayıs 2014 - 00:08:10
Öncelikle, başlıkları sorun neyse ona göre oluştur lütfen, bu şekilde başlık olmaz.
İkinci olarak, ortada hata falan görünmüyor, yardımcı olmak çok güç bu şekilde.
Son olarak da, Ubuntu haricindeki sorunlar için lütfen bu başlığı taşıdığım bölümü kullanalım.
loading ten sonrası gelmiyor.bu senin için sorun olmayabilir ama benim için sorun.ayrıca tam bilgi yok demişsin ne istiyosun bilgi olarak açıkça belirt o zaman.

heartsmagic

Alıntı yapılan: terbisil - 07 Mayıs 2014 - 22:14:27
loading ten sonrası gelmiyor.bu senin için sorun olmayabilir ama benim için sorun.ayrıca tam bilgi yok demişsin ne istiyosun bilgi olarak açıkça belirt o zaman.

Benim için sorun değil elbette, forumdaki hiçbir sorun benim için sorun değil ki. Bu sorunlar, sorunları aktaranlar için birer sorundur, bizler sadece yardımcı olmaya çalışırız. Ancak, ben "Bu sorun nasıl sorun, bunu forumda konuşmayız" demiş miyim? Elbette hayır. İlk söylediğim şey şu: "Yadım edecek bir allahın kulu aranıyor." diye başlık olmaz. Sorunun neyse güzelce ifade edersin bunu başlıkta.

İkinci olarak, tam bilgi yok derken açıkça tam bilgi yok demek istedim. "Loading" demesi bizlere ya da sana bir şey ifade etmiyor. Ayrıntılı bilgi lazım, onu da sanal makineye kurulum denediğin için nasıl yaparsın bilemiyorum. Mevcut sanal makinenin ayarlarını değiştirip öyle denersin, sanal makine uygulamasını değiştirip öyle denersin, başka bir ISO çekip öyle denersin vs. vs. Şu aşamada herkes afaki yorum yapacaktır, zira resimlerde kurulumun tam olarak neden olmadığını belirten bir ifade yok.

Diğer başlıkta Kali olsun diğer dağıtımlar olsun olmuyor demişsin. Demek ki dağıtımlardan ziyade kullandığın uygulamada sorun var demektir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.